×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. augusts, 2014
Drukāt

Silvestrs Stalone: Aktieriem nevajadzētu doties pensijā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Asa sižeta filmu aktieris Silvestrs Stalone uzskata, ka aktieriem nevajadzētu doties pensijā, jo viņi ir faniem parādā jaunas filmas.

Kino veterāns atjaunoja savu karjeru ar filmu sērijas “The Expendables” (“Neiznīcināmie”) palīdzību, kurā bez viņa spēlē vēl citas žanra zvaigznes, piemēram, Mels Gibsons un Arnolds Švarcenegers.

“Novecošana – tas ir veca prāta stāvoklis. Var nonākt līdz punktam, kad aizmirsti, cik tev gadu, un tas ir pats labākais,” uzskata 68 gadus vecais aktieris.

“Atcerieties, vecās vodeviļas izrādēs bija ceļamkrāns, kas nocēla aktierus no skatuves? Es gaidu ko tādu. Aktieri negrib doties pensijā. Viņus parasti piespiež to darīt. Tas ir skumji, jo ar gadiem tie kļūst tikai labāki. Varbūt vienīgi neatceras tik dialogu,” pajoko Stalone. “Mēs esam tikai bērni pieauguša cilvēka ķermenī. Mēs gribam uzstāties. Vienmēr esmu teicis, ka mākslinieks mirst divreiz. Pirmā nāve ir visgrūtākā – tās ir karjeras beigas un radošā nāve. Fiziskā nāve ir neizbēgama.”

“Es domāju, ka žanrs kļūst atvērtāks. Daudzi aktieri otro cēlienu savā karjerā var nospēlēt televīzijā,” pārdomās dalās Stalone.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+