Horoskopi un mistika
Ezoterika

Šīm zodiaka zīmēm 2018.gads būs īpašs mīlestībā1

Foto – Pixabay.com

Lai izbaudītu mīlestības prieku, ir jāpazīst arī mīlas sāpes, jo tikai tā mēs spējam augt savā mīlestībā.

Katrai zodiaka zīmei ir savs īpašais romantiskais gads, un tam nebūt nav jābūt pat visam gadam. Kaismīga mīla var uzliesmot jebkurā gada brīdī.

Šīs piecas zodiaka zīmes gaida īpaša mīlestība 2018.gadā:

Ūdensvīrs

Ko jūs esat uzzinājis par mīlestību pēdējos divarpus gados? Kā esat iemācījies kādu atbalstīt, kad esat iemīlējies? Kā esat sevi ierobežojis, domājot par to tā, kā pievilināt kādu konkrētu cilvēku? Kādi ir bijuši jūsu bezgalīgo meklējumu rezultāti?

Šis gads būs īstais gads, lai jūs jaunā veidā pievērstos savām attiecībām. Cilvēki, kurus jūs satiksiet, sniegs jums agrāk nebijušas iespējas paplašināt savus apvāršņus visas jomās.

Skorpions

Padomājiet, cik nenovērtēts bijāt savās iepriekšējās attiecībās. Tās padarīja jūs par nedzīstošu brūci. Jūsu iepriekšējie partneri savtīgi izmantoja jūsu labo sirdi. Jūs atdzimāt, taču bīstamas situācijas jūsu dzīvē iepriekš traucēja jūsu jaunajai mīlestībai.

Šogad iegūsiet jaunas attiecības, kas ļaus jums novērtēt sevi. Jums vairs nebūs iemesla apšaubīt savas tiesības mīlēt, un jūs vairs nejutīsieties tāds, kas nav pelnījis uzmanību.

Mežāzis

Saturns ir atgriezies savā mājas zīmē Mežāzī 2018.gadā, tāpēc šai zodiaka zīmei tas nozīmē, ka sāksiet risināt savas problēmas mīlas frontē. Šajā gadā uzzināsiet, ka mīlestībā jums nekas nav jāpierāda. Mīlestība nav mūžīgs tiesnesis, kas tikai gaida, lai jūs sevi pareizi parādītu.

2018.gads var jums pasniegt mīlas balvu. Tagad sapratīsiet, ka mīlestības brīnums slēpjas tajā, ka jūtas spēj augt un attīstīties, neraugoties uz trūkumiem.

Zivis

Zivīm šis ir gads, kad pārstāsiet sevi uztvert kā mīlestības kalpu un sāksiet redzēt, kā tā kalpo jums. Pēdējos divarpus gados Saturns ir jūsu ceļā licis visus iespējamos šķēršļus romantiskai dzīvei. Iespējams, ka kļuvāt pilnībā atkarīgs no partnera, bet, iespējams, ka šīs attiecības nebija jums domātas.

Saistītie raksti

Patiesībā visu šo laiku Visums jums dod to, ko jums vajag. Tā vietā, lai uztvertu mīlestību kā pretstraumi, sāciet baudīt, ko nozīmē ļaušanās mīlestībai.

Lauva

Lauvām šis ir gads, kad mīlestība jūs piespiedīs atteikties no ārējas lepnības. Būsiet spiests lūgt citu cilvēku palīdzību. Brīžiem jutīsiet, ka partneris jums neļaujas pilnībā. Jums liksies, ka jūs jau zināt visu par mīlestību, taču šis gads parādīs, ka jūs nezināt gan visu par mīlestību. Esiet gatavs uzzināt vairāk!

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv