×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. jūlijs, 2013
Drukāt

Šīmēneša atradums

Agne Liesma. Senbaltu spēka zīmes un raksti. Jumava


Savāda gaisma, kas pamodina nakts vidū un, izrādās, staro no saritinātām Lielvārdes jostām. Iekšēja vajadzība uzskicēt redzēto uz lapiņas. Pamošanās ne tikai no nemierīgas nakts, bet arī atskārtas, ka “dzīvē noticis zīmīgs pagrieziens. Nekas vairs nebūs, kā bijis, un nav zināms, kas mani gaida nākotnē”. Nākotnes vērsums tagad-
nē – arī grāmatā pārtapušais autores mēģinājums rast atbildes uz jautājumu, kā enerģētiski attīrīties, skaitot dainas. Kā meditēt, izmantojot senbaltu zīmes un rakstus? Kā sevi aizsargāt ar senbaltu zīmju un rakstu palīdzību? 


Viss izklāstīts vienkārši, uzskatāmi, dziļi. Der gan ikdienas lietojumam, gan kā pamudinājums neaizmirst, cik daudz enerģētisko spēka avotu ir mūsu rīcībā, ja vien nebūsim slinki tos izmantot.


● Sevis pilnveidošanai ●


Pols Makenna. Atmet smēķēšanu šodien. Zvaigzne ABC


Grāmata iepazīstina ar autora pārbaudītu smēķēšanas atmešanas metodi, kurā prāts un ķermenis vairs nealkst pēc cigaretēm, turklāt nepieaug svars. 


Rendaina Lūisa, Austrumu medicīnas maģistre. Sievietes auglībai. Zvaigzne ABC


Autori, filozofijas zinātņu doktori, akupunktūras un ārstniecības augu speciālisti, pievērsties tieši šai jomai mudinājusi sākotnējā neauglība un bērniņa zaudēšana. Tagad viņas vadītajā klīnikā 75 procentiem šķietami neauglīgu pacienšu iestājas grūtniecība. 


Maikls Talbots. Viņpus kvantiem. Jumava


Ārsts Pēteris Kļava par šo grāmatu saka: “Zinātniekus un svētos vieno kopīga interese – kas ir Absolūtās Realitātes informācija jeb Mūžības Gaisma. Vieni par to strīdas, citi to realizē. Mēs mēģinām vismaz uzzināt par to.”


Mihails Laitmans, Irina Jakoviča, Iļja Vinokurs. Mūsdienu bērni: kā augt kopā? Jumava


Neparasta pieeja audzināšanai, rosinot ievērot arī tās novārtā atstātās likumsakarības, kas ietekmē hiperaktivitāti, priekšstatus par labu un ļaunu, bailes, cieņas un vardarbības jēdzienu, dzimumnobriešanu.


● Dvēseles priekam un pārdomām ●


100 Latvijas vēstures relikvijas. LA izdevniecība


Simts Latvijas vēstures relikvijas no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājumiem – senākās, vērtīgākās, emocionālākās. Informācija par to izcelsmi, lietojumu, vēsturisko kontekstu īpaši ieinteresējoša tagad, kad Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā skatāma izstāde ar šādu pašu nosaukumu.


Mans Ziedonis. Veltījums dzejniekam jubilejā. Zvaigzne


“Ziedonis turpina runāt ar mums caur saviem sacerējumiem, caur darbiem, caur idejām,” ir pārliecināti krājuma sastādītāji. Grāmatu bija iecerēts dāvāt Dzejniekam jubilejā, sanāca piemiņas krājums, kura turpinājumā savs sakāmais būtu katram. 


Latvju dainas Reiņa Birzgaļa ilustrācijās. Zvaigzne ABC


Reinis Birzgalis – aktieris, režisors un grafiķis, kurš 1944. gadā bija spiests pamest Latviju, taču ceļu mākslā turpināja arī Vācijā, vēlāk ASV. Viņa ilustrācijas dainām valdzina ar mīļumu un dziļu latviskumu. 


Gijoms Miso. Neatstājot pēdas. Zvaigzne


Detektīvs, dižpārdoklis daudzās pasaules valstīs: saskarsmes ķīmija, intriga, noslēpums… Labi noderēs tajās atvaļinājuma dienās, kas iegadījušās lietainas un rada laiku lasīšanai.


● Gardi un veselīgi ●


Pavārgrāmata. Latvijā iecienīti ēdieni. Avots


870 lappusēs – receptes gan ikdienā izmantojamiem, gan svētku galdam piemērotiem ēdieniem. 


Ilze Lipska. Zaļās receptes. Diedzējumi. Nezāles. Dārzeņu laksti. Ziedi. Zvaigzne


Mudinājums saskatīt iespēju mainīt ēšanas paradumus veselīguma virzienā – gan diedzējot sēklas, gan ierādot ēdienkartē vietu nezālēm un dārzeņu lakstiem, gan liekot ziedus arī salātos. 


Dzintra Liepa. Aivars Plēpis. Ko mēs apēdam? Avots


Viens no daudzajiem atgādinājumiem, ko nozīmē burts E uz etiķetes, kādas ir produktu sastāvdaļas un uzturzinātnieku ieteikumi to izmantošanā, kā pārtika var tikt lietota ārstniecībā. 


Aromatizēts etiķis. Avots


Vasaras bagātības iespējams izmantot arī etiķa gatavošanai mājas apstākļos. Tas lietojams gan kulinārijā, skaistumkopšanā un veselības stiprināšanai, gan mājsaimniecības darbos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+