×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
27. februāris, 2017
Drukāt

Simply the best – Herberta Vasiļjeva karjeras noslēgums Vācijas medijos (1)

foto: krefeldp-inguine.defoto: krefeldp-inguine.de

Latvijas hokejists Herberts Vasiļjevs (40) svētdien uz mažora nots noslēdza savu lielisko karjeru un emocionālais brīdis pietiekami plaši atspoguļots arī Vācijas medijos.

Krēfeldes “Pinguine” uzvarā pār Volfsburgas “Grizzlys” (2:1 papildlaikā) Vasiļjevs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Laikraksts “Westdeutsche Zeitung” atzīmē, ka viņš karjeras pēdējo spēli uzsāka pirmajā maiņā un saņēma sirsnīgus līdzjutēju aplausus, tribīnēs bija plakāti, kuros fani izteica pateicību par 13 Krēfeldē pavadītajiem gadiem. Pēc mača arēnā skanēja Tīnas Tērneres slavenā dziesma “Simply the best” un pāri Herberta vaigiem tecēja asaras.

Plašs raksts par Herberta atvadu spēli lasāms “pressreader.com”, kurā uzbrucējs uzsvēris, ka Krēfeldes “Pinguine” viņam ir kā ģimene. Pēdējās desmit sezonas bija komandas kapteinis. Kopā 639 spēlēs 510 rezultativitātes punkti (211+299). Vasiļjevam pieder arī Vācijas čempionāta rekords – 2006. gada decembrī viņš vienā spēlē nopelnīja astoņus punktus (4+4), un neviens to joprojām nav pārspējis.

“Pēdējos gados traucējuši nopietni savainojumi, jaunāks nekļūstu. Ir īstais laiks beigt. Vēlos pateikties visiem līdzjutējiem un komandai, kas mani atbalstīja gan labos, gan sliktos brīžos,” “rp-online.de” citē Vasiļjevu. Viņš tagad došoties atvaļinājumā un pavadīšot laiku ar ģimeni. Nākotnes plāni vēl neesot īsti skaidri, taču izskanējusi informācija, ka Herberts varētu palikt darboties Krēfeldes klubā.

“Pinguine” konsultants Rīdigers Noaks “Eishockey-magazine.de” norādījis, ka ir bijis gods jau vairāk kā 20 gadus pazīt Herbertu, kurš ir lielisks ne tikai kā hokejists, bet arī kā personība.

Latvijas izlasi Herberts Vasiļjevs pārstāvējis 11 pasaules čempionātos (trijos bija kapteinis) un divās olimpiskajās spēlēs. Leģenda!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Herbert, 20 gadus, dzīvojot Vācijā, tā i Tev nav pieplipusi vācu inteliģence – arī vizuālajā tēlā. Pat uz šo ATVADU maču nesakopies, izrādot CIEŅU un vēl zinot, ka Tevi godinās kluba vadība, fani/skatītāji!
    Arī USA treneris- galv. Latvijas vienībā par tiem neskūtajiem rugājiem lielai daļai ļoti brīnījās…
    Herbert, lai veicas turpmākās gaitās!

Draugiem Facebook Twitter Google+