Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
7. septembris, 2015
Drukāt

Simpozijs “Mark Rothko 2015” pulcēs māksliniekus no astoņām valstīm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šogad no 16. līdz 25. septembrim risināsies starptautiskais simpozijs “Mark Rothko 2015” – ikgadēja glezniecības meistaru satikšanās vieta meistara dzimtajā pilsētā, LA.lv uzzināja Daugavpils Marka Rotko mākslas centā.

Simpozijs notiks jau vienpadsmito gadu – tas gan veido glezniecības piemiņu izcilajam glezniecības meistaram, gan papildina Daugavpils Marka Rotko mākslas centra laikmetīgās glezniecības kolekciju.

Šogad simpozijā piedalās 11 mākslinieki no astoņām pasaules valstīm: Mihails Lalovs (Bulgārija); Siradžs Saksena (Indija); Meravs Shinns Ben-Alons (Izraēla); Aleksandrs Seļivanovs (Krievija); Karīna Korotkova un Sandra Strēle (Latvija); Voldemars Barakausks un Daiņus Trumpis (Lietuva); Beate Gjersvolda (Norvēģija); Monika Falke un Janine Gerbera (Vācija).

Pirmo reizi simpozija pastāvēšanas laikā notiks akvareļglezniecības dienas.

Simpozija ietvaros notiks arī publiski sarīkojumi: simpozija “Mark Rothko 2015” atklāšana
ar grupas “Urban trio” koncertu, dalībnieku prezentācijas, akvareļglezniecības vakars, kā arī meistardarbnīcas, bet 25. septembrī plkst. 16 – simpozija izstādes atklāšana un simpozija noslēgums.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+