Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
18. novembris, 2014
Drukāt

Simti cilvēku vēro svinīgo ziedu nolikšanas ceremoniju

Foto-LETAFoto-LETA

Ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa par godu Latvijas proklamēšanas 96.gadadienai.

Šodien, 18.novembrī, vairāki simti cilvēku pulcējās pie Brīvības pieminekļa, lai noskatītos svinīgo ziedu nolikšanas ceremoniju par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienai.

Ziedus pie pieminekļa nolika valsts augstākās amatpersonas – Valsts prezidents Andris Bērziņš, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V), Saeimas deputāti, ministri, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un citi. Pēc amatpersonām nolikt ziedus pie pieminekļa devās arī ierindas pilsoņi.

Kā novēroja aģentūra LETA, kāda no amatpersonām nolikt ziedus devās ar Ukrainas karogu rokās.

Noskatīties pasākumu bija ieradušies dažādu paaudžu cilvēki, tostarp daudzas ģimenes ar bērniem. Cilvēki rokās turēja valsts karodziņus un ziedus, pārsvarā sarkanbaltsarkanās krāsās. Cilvēki ceremoniju iemūžināja savos fotoaparātos, viedtelefonos un citās ierīcēs, kā arī izmantoja iespēju nofotogrāfēties uz amatpersonu fona.

Pēc ceremonijas vairākas amatpersonas sasveicinājās un aprunājās ar iedzīvotājiem. Daļa amatpersonu devās uz Saeimas svinīgo sēdi.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+