×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
8. janvāris, 2012
Drukāt

Simtiem protestētāju pieprasa Vācijas prezidenta atkāpšanos

Foto - AFPFoto - AFP

Vairāki simti cilvēku, no kuriem daudzi turēja rokās un vicināja kurpes, protesta akcijā pie Vācijas prezidenta pils Berlīnē pieprasīja, lai skandālā iesaistītais prezidents Kristians Vulfs atkāpjas no amata.

Protestētāji pie pils skandēja: “Vulfam jāiet prom!” Vulfs atzinis, ka smagi kļūdījies, mēģinot ietekmēt valsts lielāko laikrakstu “Bild”, lai tas nepublicē viņu kompromitējošu informāciju, taču uzsvēris, ka neesot darījis neko nelikumīgu un neplānojot atkāpties. “Zvans “Bild” galvenajam redaktoram bija smaga kļūda, kuru es nožēloju un par kuru es atvainojos,” sacīja Vulfs intervijā sabiedriskajiem telekanāliem ARD un ZDF.

Atbildot uz jautājumu, vai viņš pēdējās dienās ir apsvēris iespēju atkāpties no amata, Vulfs sacīja: “Nē, jo pēdējās nedēļās esmu saņēmis lielu atbalstu no daudziem pilsoņiem, maniem draugiem un darbiniekiem. Man patīk veikt savus pienākumus prezidenta amatā, esmu uzņēmies veikt šo darbu piecus gadus un piecu gadu termiņa beigās vēlos parādīt, ka esmu bijis labs, veiksmīgs prezidents.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+