Pasaulē
Citur

Simulējot pašnāvību, nepasaka sievai. Viņa ar bērniem noslīcinās0


Ķīnas galvaspilsēta Pekina. Ilustratīvs attēls
Ķīnas galvaspilsēta Pekina. Ilustratīvs attēls
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Ķīnas sabiedrību pēdējo nedēļu laikā satraucis kāds gadījums Hunanas provincē, kad, vīrietis, vēlēdamies tikt pie apdrošināšanas kompensācijas, simulējis pašnāvību, bet par savu nodomu nav pavēstījis sievai. Savukārt, viņa, uzzinot par vīra bojāeju, kopā ar diviem bērniem izdarījusi pašnāvību,ielecot dīķī, ziņo BBC.

Trešdien pasaules plašsaziņas līdzekļi vēstīja, ka pagājušā piektdienā – dienu pēc sievas un bērnu pašnāvības – vīrietis pieteicies valsts policijai. 34 gadus vecais vīrietis septembra sākumā bez sievas ziņas iegādājās dārgu apdrošināšanas polisi, bet 19.septembrī ar nomātu automašīnu it kā cieta autonegadījumā – auto tika atrasts upē, bet vīrieša ķermenis netika atrasts.

11.oktobrī dīķī tika atrastas viņa sievas un divu mazgadīgu bērnu mirstīgās atliekas. Sieva bija atstājusi atvadu vēstuli interneta vidē, kurā rakstīja, ka vēlas, lai ģimene būtu kopā.

Vīrietis kā apdrošināšanas kompensācijas saņēmēju bija uzrādījis savu sievu. Tagad vietējie mediji ziņo, ka viņam bijušas arī lielas parādsaistības.

Pēc ģimenes bojāejas viņš tīmeklī ievietoja emocionālu video, kurā, asarām acīs, stāsta, ka aizņēmies naudu, lai maksātu par trīsgadīgās, ar epilepsiju sirgstošās meitas ārstēšanu.

Notikums raisījis plašu atbalsi Ķīnas sociālajos medijos un diskusijas par attiecībām ģimenē un cilvēku finansiālajām grūtībām.

LA.lv