×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. decembris, 2016
Drukāt

Sindijai Frīdenbergai ir divi tēvi; viens – miljonārs Jūlijs Krūmiņš (8)

Foto - Rojs Maizītis.
Atvainošanās SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi": AS "Lauku Avīze" atvainojas SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi", ka bez atļaujas saņemšanas interneta portāla LA.lv rakstā "Sindijai Frīdenbergai ir divi tēvi; viens - miljonārs Jūlijs Krūmiņš" bija ievietota fotogrāfija, kas pieder SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi"Foto - Rojs Maizītis. Atvainošanās SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi": AS "Lauku Avīze" atvainojas SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi", ka bez atļaujas saņemšanas interneta portāla LA.lv rakstā "Sindijai Frīdenbergai ir divi tēvi; viens - miljonārs Jūlijs Krūmiņš" bija ievietota fotogrāfija, kas pieder SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi"

To, ka dzīve spēj sagriezties kājām gaisā vienā mirklī, ir piedzīvojuši daudzi. Kāda šīs vasaras diena liktenīga bija jaunai sievieti – mārketinga direktorei starptautiskā mediju kompānijā – Sindijai Frīdenbergai (34) un uzņēmējam miljonāram Jūlijam Krūmiņam (74).

Kā vēsta žurnāls „Kas jauns”, to, ka viņa ir miljonāra meita, Sindija no vecākiem uzzinājusi maijā. Jaunībā viņas māte vairākus mēnešus tikās ar uzņēmēju, bet pēc tam izšķīrās. „Tikai pēc tam mamma saprata, ka ir stāvoklī, bet jau bija sākusi tikties ar tēti. Viņa uzreiz tētim izstāstīja taisnību, ka gaida bērnu no cita vīrieša, pateica arī, no kura…”. Sindija atzīst, ka viņas tētis būtu pelnījis ordeni, ka pieņēmis viņu jau tad, kad nebija vēl dzimusi un visu mūžu audzinājis kā savu meitu.

Bērnību Sindija pavadījusi Bieriņos privātmājā ar dārzu Mārupītes krastā. Mamma tolaik bijusi bērnudārza direktore, bet tētis darbojies puķu biznesā. Pēcāk mamma pārkvalificēusjies par grāmatvedi, bet tētis sācis darbu celtniecībā. Abi ar brāli jau no bērnības radināti pie darba. Sindija strādājusi gan Vecrīgas picērijā par oficianti, gan „Rimi” veikala kasē.

Līdz liktenīgajam zvanam pagājuši divi mēneši, lai gan tālruņa numurs „Krūmiņš” telefonā ticis saglabāts jau otrajā dienā pēc sarunas ar vecākiem. Kad DNS analīžu rezultāti apstiprinājuši, ka Sindija patiesi ir miljonāra meita, jaunā sievietei miljonāra ģimenē, kā pati saka, pieņemta atplestām rokām. Sindijai nu ir vēl vien brālis – Mārtiņš un māsa Maija, savukārt jaunas sievietes bērni – meita Keita (6) un dēls Gustavs (2), kas dzimuši laulībā ar vīru Rihardu, ieguvuši vēl vienu vectētiņu. Sindijas ģimene no Rīgas ir pārcēlusies uz Jūrmalu, kur mīt Jūlija Krūmiņa ģimenes veidotajā kompleksā „Turaidas kvartāls”.

Kā žurnālā atzīst Sindija, nekādu miljoni viņas kontā no jauniegūtā tēva, kuru viņa dēvē vārdā – Jūlijs, nav ieripojuši, jo, kā uzskata uzņēmējs, svarīgāk ir iedot nevis lomu, bet makšķeri, tādēļ visi viņa bērni strādā. Bet viņš rūpējas par jauniegūto meitu, regulāri piegādājot lauku pienu, medījuma gaļu un dažādus lauku labumus. „Viņš dod padomus, stāsta savu pieredzi, dalās dažādu situāciju izklāstos un piedāvā sevis izvēlēto risinājumu. Tā pieredze, tās zināšanas, ar ko viņš dalās, ir aumaļām jātver. Jāuzsūc ar katru savu poru. Tā ir mana lielā iespēja,” žurnālam „Kas Jauns” atzīst Sindija Frīdenberga.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Viss ir pilnīgi normāli. Oponēju tam komentētējam, kas saka, ka tēvs, ja ne miljonārs, tad nemeklētu. Meklētu gan, cilvēkā vienmēr ir tāda vēlme kā tikties ar savu bioloģisko senci. Pat, ja viņš ir dzīves pabērns.
    Un lai Jūlis palīdz, kā nekā meita izaudzināta bez jebkādas piepūles no viņa puses. Lai “atstrādā”! Un lai pasaka paldies audžutēvam, kas visu izdarīja viņa vietā.

  2. Lasu virsrakstu un pa diagonāli, jo mērķis skaidrs – mēginat ar kopmromatiem cīnīties pret to, ko par politikas sistēmu atklāj Jūlijs Krūmiņš.

  3. jauki jaunumi,lai veicas!

  4. Krūmiņš par saviem radiem rūpējas, tas jau sen ievērots.

  5. Tas nav nekas peļams ka jaunā dāma pieņēma palīdzību no īstā tēva.Protams cieņa tam vīrietim,kurš pieņēma viņu kā savu meitu,izaudzināja un izskoloja.Taču cieņa arī Krūmiņa kungam,ka atzina savu meitu pēc tik daudz gadiem.Un ja vēl spēj meitu pabalstīt,tas ir lieliski,jo palīdzīga roka vai labs padoms nevienam nav kaitējis.

  6. Īstais tēvs ir tas, kurš audzināja, asariņas noslaucīja un sasisto ceļgalu papūta… Vai jaunā dāma meklētu JK, ja viņš būtu vienkāršs pensionārs, bijušais dzelzceļa strādnieks vai tml?

  7. teeva meite pa riktiigam

Draugiem Facebook Twitter Google+