×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2013
Drukāt

Sīpolu kapāšanas sacensībās uzvar pagājušā gada laureāte

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šogad sīpolu kapāšanas sacensībās “Latvijas neraudātājs” saspringtā cīņā uzvaras laurus plūkusi pagājušā gada čempione Anželika Filipavičiene, kura pārējos dalībniekus apsteidza ar meistarīgām sīpolu mizošanas un kapāšanas prasmēm, portālu “LA.lv” informēja sacensību rīkotājs veikalu tīkls “Maxima Latvija”.

Uzvarētājai olainietei Filipavičienei tikai par dažām sekundes simtdaļām piekāpās rīdzinieks Edijs Začs. Galvenais tiesnesis Gints Osis Edijam arī piešķīra atraktīvākā dalībnieka specbalvu, uzslavēdams, ka viņš ne uz brīdi nepārstāja runāt, tādējādi “izsitot” no līdzsvara konkurentus.

Godpilnajā trešajā vietā ierindojās Nataļja Orehova. Visu trīs labāko rezultātu īpašnieki par izturību saņēma “Maxima” elektroniskās dāvanu kartes.

Konkursā noturību pret asarām veiksmīgi pierādīja arī viens no Latvijas spēcīgākajiem vīriem Dainis Zāģeris ar kolēģi Mareku Leiti, kuri pēc iekļūšanas finālā gan atzina, ka arī stipri vīrieši reizēm raud.

Sacensību atlases kārtā 18 drosminiekiem no visas Latvijas 20 minūtes bija jāmizo un jākapā sīpoli, nenobirdinot ne asaras. Savukārt konkursa finālā “neraudātājiem” bija jāsacenšas, kurš ātrāk nomizos un sakapās trīs lielus sīpolus

Sīpolu mizošanas un kapāšanas prasmēs sacensību dalībniekus apmācīja “Maxima” pavārs un galvenais tiesnesis Gints Osis, kurš pēc apbalvošanas ceremonijas atzīmēja, ka šogad dalībnieki esot izrādījuši krietni lielāku noturību pret asarām nekā pērn.

Kopumā sacensību laikā tika nomizoti un sakapāti 22,5 kilogrami sīpolu, kas pēc pasākuma kopā ar citiem gardai sīpolu zupai nepieciešamiem produktiem nogādāti atbalsta centrā bērniem un ģimenēm “Sirdsgaisma”.

“Latvijas neraudātāja” sacensībās aicināts piedalīties ikviens iedzīvotājs, kurš uzdrošinās stāties pretī sīvākajai pašmāju rudens ražas veltei – sīpolam. Šogad sacensības risinājās ceturto reizi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+