Latvijā
Rīga

Šīrans un ceļu remonti: autobraucējiem piektdien jārēķinās ar ievērojamiem sastrēgumiem0

Foto AP/Scanpix/LETA

Dodoties nedēļas nogales gaitās, autovadītājiem jārēķinās, ka piektdienas pēcpusdienā daudzos remontējamajos ceļu posmos var būt īpaši palēnināta satiksme, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Uz Rīgas apvedceļa (A4) pie Salaspils tiek remontētas Mazās Juglas upes tilta deformācijas šuves, tādēļ satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu un to regulē luksofori vai satiksmes regulētāji. Šajā vietā gan rīta, gan vakara stundās satiksme tur var būt stipri palēnināta, tāpēc autovadītāji tiek aicināt ieplānot papildu laiku ceļā vai izmantot citus maršrutus.

Piektdienas pēcpusdienā ar palēninātu satiksmi jārēķinās arī uz Jūrmalas šosejas un uz Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei. Turpinās būvdarbi arī pie Pāvilostas, kur ir seši pagaidu luksofori, bet Jelgavas apkārtnē ir četri ceļa remontdarbu objekti. Savukārt autoceļa P95 posmā no Tērvetes līdz Lietuvas robežai ir izvietoti astoņi pagaidu luksofori, un, lai šo posmu izbrauktu, nepieciešama aptuveni stunda.

LVC aicina autovadītājus rēķināties ar ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizāciju būvdarbu zonās. Ar visiem ceļu remontdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties LVC interneta mājaslapā “www.lvceli.lv” atrodamajā kartē.

Savukārt Rīgā satiksmi sarežģīs Eda Šīrana koncerts.

Piektdien, 12.jūlijā, no plkst.7 līdz 24 būs aizliegts apstāties un stāvēt Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai, brauktuves paplašinājumā pie ēkas Nr.8 un sadalošajā joslā no Akmeņu ielas līdz dzelzceļa tiltam.

Arī degvielas uzpildes stacijā “Neste” Mūkusalas rotācijas aplī tiks aizliegts stāvēt automašīnām. Turpretim pie veikala “Senukai” pircējiem transportlīdzekļus būs atļauts turēt vienu stundu.

Dimanta brīdināja, ka automašīnas, kas būs atstātas vietās, kur tas ir aizliegts, piespiedu kārtā ar auto evakuatora palīdzību tiks pārvietotas uz tuvāko iespējamo stāvēšanai atļauto vietu.

Zaķusalas krastmalā, posmā no Salu tilta līdz Televīzijas tornim, 12.jūlijā no plkst.8 līdz 24 satiksme tiks slēgta pilnībā. Piektdienas vakarā no plkst.22 līdz 24 satiksme tiks slēgta arī Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai.

Ierobežojumi neattieksies uz operatīvo transportu, transportlīdzekļiem ar pasākuma organizētāja atļaujām, kā arī iedzīvotājiem un uzņēmumiem, kuri atrodas ielu slēgtajos posmos.

LA.lv