×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
14. novembris, 2017
Drukāt

Sirdi stindzinošs video: kravas auto nobremzē sekundi pirms milzu traģēdijas (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Sociālajos tīklos šonedēļ publiskots video, kurā skatāms, kā kravas auto nobremzē burtiski sekundi, pirms tā priekšā uz ceļa izskrien mazs zēns, vēsta resurss telegraph.co.uk.

Norvēģijā jūnijā notikušo incidentu ierakstījis citas automašīnas video reģistrators, un tajā redzams, kā ceļa malā apstājas skolas autobus, no kura izskrien bariņš bērnu. Daži no viņiem dodas projām gar ceļa malu, bet divi no zēniem metas skriešus pāri šosejai tieši brīdī, kad no pretējās puses brauc kravas auto.

Neuzmanība uz ceļa bērniem varēja beigties traģiski, ja vien Latvijā bāzētā kravu loģistikas uzņēmuma “Kreiss” vilcēja vadītājs nepaspētu tik strauji reaģēt.

Incidents notika 19.jūnijā nelielā apdzīvotā Golā, Norvēģijas Buskerūdes apgabalā, bet tika publiskots tikai 13. novembrī.

“Mēs vēlētos izteikt sirsnīgu pateicību gan sabiedrībai, gan auto vadītājam, kura vārds ir Mikola par acumirklīgo reakciju. Esam laimīgi, ka neviens nav cietis,” teikts uzņēmuma izplatītajā paziņojumā sociālajā tīklā Facebook. “Mikola ir prasmīgs un pieredzējis autovadītājs, un šobrīd viņš turpina darbu mūsu uzņēmuma Skandināvijas nodaļā.”

Tāpat “Kreiss” plāno apbalvot autovadītāju, kad viņš atgriezīsies Rīgā, un sola par pateicības raksta pasniegšanu informēt arī plašsaziņas līdzekļus. Uzņēmums tāpat lepojas ar tā auto labo tehnisko stāvokli – video redzams, ka bremzes darbojas nevainojami.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Šoferim būs prēmija,naudu atvilks tikai par pussi no sagāztās kravas.

 2. Vieta ir šī(376 Heradvegen):goo.gl/maps/oWDFwJzawAt

  Izskatās, ka drīzāk nostrādāja Volvo automātiskā bremzēšana vai arī bremzēšanas asistents, kas fiksē ekstrēmu bremzēšanu un spiež bremzes vadītāja vietā līdz galam.

 3. >Sirdi stindzinošs

  Kas jūs žurnaļugas debīli? Nav tāda jēdziena. Ir asins stindzinošs ne jau sirdi stindzinošs. Dzenoties pēc skaļiem virsrakstiem nepalieciet smieklīgi.

 4. Kaut kas traks!!!
  Vienmēr esmu teikusi,ka gājēji kā pļavā,nu nevar tā rīkoties…Paldies Dievam,ka šoferītim paveicās…trūkst vārdu…
  Gājējus sodīt !

 5. tad nu gan notikums!….

Draugiem Facebook Twitter Google+