Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
29. augusts, 2014
Drukāt

Sirdi uzrakstā “Rīga” pārkrāso karoga krāsās (5)

Foto: ekrānšāviņš no Nila Ušakova Twitter konta.Foto: ekrānšāviņš no Nila Ušakova Twitter konta.

Nezināmi aktīvisti šonakt nokrāsojuši sirsniņu pie uzraksta “Rīga” Latvijas karoga krāsā.

Savā Twitter kontā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs raksta: “Rīgas sirsniņa nokrāsota Latvijas karoga krāsās. Paldies aktīvistiem, izskatās labi. Lai paliek :).”

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vilks paēdis, un kaza dzīva. Paldies nezināmajiem māksliniekiem!

  2. Vai ausainis zina kādas ir Latvijas karoga proporcijas(2-1-2)?

  3. Irīna J., rīdziniece. Atbildēt

    Latvijas karoga krāsām un arī pašam Latvijas sarkanbalt-sarkanajam karogam jābūt klāt arī visos RĪGAS svētkos! Pārāk uzkrītoši un aizdomīgi izskatās balt-zilie ” RĪGAS KARODZIŅI” uz bezmaksas sabiedriskā transporta svētku dienās. It kā Rīga – autonomā valsts ar savu karogu Latvijas valstī?? Vai naudas trūkst Rīgas Satiksmei priekš sarkanbalsarkaniem karodziņiem uz tramvaju, autobusu un troleibusu jumtiem???????

  4. nu jā,pa gabalu ir kā vēlas Ušākovs – RIGA, piebraucot tuvāk – kā tam būtu jābūt,RĪGA. taču manuprāt neveinam nav tiesības pašrocīgi izdomāt un izmainit galvaspilsētas nosaukuma iniciāļus,garumzīmes. un ja mēs gribēsim teikt un rakstīt ”Maskva” nevis Moskva,ka tas ir pareizrakstībā? krievi neiebildīs?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+