Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sirds vietā akmens: 3 horoskopa zīmes, kas gandrīz nekad neizrāda savas emocijas2

Foto: pexels.com

Ir tādi cilvēki, par kuriem varētu likties, ka viņiem nav dvēseles. Viņi parasti ir lieliski aprēķinātāji un pat ļoti aukstasinīgi. Šķiet, ka emocijas no viņiem var gaidīt mēnešiem un pat gadiem ilgi, un ir ļoti grūti saprast, vai viņiem maz vispār krūtīs ir sirds?

Bet, vai tā ir taisnība?

Lūk, 3 horoskopa zīmju pārstāvji, par kuriem gribētos teikt – viņiem sirds vietā krūtīs ir akmens.

Jaunava

Ja horoskopa zīmes būtu jāsarindo pēc “sasaluma” pakāpes, tad Jaunava noteikti būtu un ir pirmajā vietā. Šie cilvēki ārkārtīgi reti ļauj ielūkoties savā iekšējā pasaulē un vēl retāk izrāda emocijas. Viņi nekad neizjūt apkārtējos – nežēlo, nepriecājas, bet uztver kā “pašsaprotamu” ikdienas sastāvdaļu. Dažreiz šķiet, ka viņiem sirds vietā krūtīs ir ledus sirds. Tomēr taisnības labad jāteic, ka viss nav tik slikti kā izskatās. Jaunavas prot gan mīlēt, gan just līdzi, tiesa, ļoti reti. Vislabāk šiem cilvēkiem izdodas doties uz nospraustajiem mērķiem. Viņi ies pāri “līķiem”, bet sasniegs savu. Jaunavas nekad neuzticas svešiem vai nesen iepazītiem cilvēkiem, tikai vistuvākajiem un ilgus gadus pazīstamiem.

Skorpions

Šie horoskopa zīmes pārstāvji ir nesavaldīgi. Viņi izceļas ar asu prātu un lielisku intuīciju. Viņiem piemīt nestandarta domāšana. Jā, viņi ir arī ļoti atriebīgi. Tāpēc nevajadzētu nekādā gadījumā sanaidoties ar Skorpionu – tas var “maksāt” ļoti dārgi. Skorpioniem visa dzīve ir izplānota līdz sīkumiem un viņi nekad nevienam neatdos savu veiksmi un neļaus nostāties ceļā uz panākumiem. Šie cilvēki var būt ļoti cietsirdīgi, viņi nezina, kas ir piedošana un līdzcietība. Taču labā ziņa ir tā, ka, lai arī ko viņi darītu, viņi to dara saskaņā ar savu sirdsapziņu.

Mežāzis

Šie cilvēki cenšas visas savas darbības izplānot un apdomāt. Šīs horoskopa zīmes akmens sirds izpaužas tajā, ka viņi ārkārtīgi ilgi atceras pāridarījumus. Patiesību sakot, nekad tos neaizmirst. Viņi var sekot saviem pāridarītājiem gadiem ilgi, pat tad, ja šis notikums būs noticis neapzināti, un tomēr – aizvainojis Mežāzi. Šie cilvēki nekad nelidinās mākoņos un nesapņo, viņuprāt, ir tas ir pilnīgi muļķīgs laika patēriņš. Šajos cilvēkos ir apvienotas ļoti pretrunīgas rakstura īpašības – labestība, nesavaldība, ietiepība un pat sava veida fatālisms. Taču viņi ir arī ļoti racionāli. Viņiem vienmēr ir ne tikai plāns A, bet arī B un C. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji cenšas “nepieķerties” citiem cilvēkiem.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Viņa aizmiga…” Džipa vadītāja pie Ķekavas apļa ietriecas kravas auto sānā
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
12 stundas