Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. septembris, 2016
Drukāt

Sīrijā karojošais Mārtiņš bijis kluss puisis no laukiem (1)

AFP/LETAAFP/LETA

Pirms atgriešanās Latvijā par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā Sīrijā aizdomās turētais 21 gadu vecais Mārtiņš vairākus mēnešus bijis ieslodzīts cietumā Sīrijā. Taču viņam izdevies izbēgt no tā. Bēguļojot viņš šķērsojis Sīrijas – Turcijas robežu. Tur atkal Mārtiņu aizturēja un viņš nonācis cietumā Turcijā. Pirms nepilnām divām nedēļām Mārtiņu deportēja uz Latviju, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”.

Šobrīd Mārtiņam joprojām neesot aizstāvja – personas, kura sniegtu juridisko palīdzību.

Raidījums norāda, ka islāmam Mārtiņš pievērsās pēc 11. klases, 2013. gada vasarā. Mārtiņam skolā draugu nebija. Turpretim datorspēļu vietnē internetā viņš iepazinās ar savu vienaudzi no Somijas. Abi jaunieši piereģistrējās vienā no lielākajiem musulmaņu forumiem. Tajā Mārtiņš čatoja līdz brīdim, kad Latviju pameta.

Mārtiņa skolotāja atceras, ka viņa pasaule bija internets un dators. Savukārt ciematā, kurā dzīvoja Mārtiņš, veikalā sastaptā pārdevēja novērojusi, ka puisis bijis vienpatis. Pēdējā skolas gadā Mārtiņš neapmeklēja nevienu klases pasākumu. Neieradās arī uz savu izlaidumu. Pārstāja klausīties mūziku.

Raidījums norāda, ka nav zināms, vai Mārtiņš uzturēja kontaktus ar ģimeni. Mārtiņa tēvs pirms gada “De facto” centās noliegt, ka viņam vispār ir dēls. Savukārt šonedēļ sastaptā Mārtiņa māte runāt nevēlējās un “De facto” komandai sita ar mietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Savukārt šonedēļ sastaptā Mārtiņa māte runāt nevēlējās un “De facto” komandai sita ar mietu.”
    Pareizi darja. Malacis mamma!
    LTV smako pēc politpastjuma ka bail. tāpat kā LR1 Vairs nelietoju šos svešādos globalistu pārņemtos medijus. atsevišķus nepolitiskus raidijumus varbūt.
    Līdz kam viņi ir nolaisti kopš 90-tajiem gadiem, kad tas bij tautas pulss un sirdsapziņa. Pilnīgi svešo pārņemti un nolaisti.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+