×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
25. jūnijs, 2018
Drukāt

Apsargs bezspēcīgs pusaudžu bara priekšā: Pārdaugavā izdemolē bērnudārzu (21)

Kadrs no videoKadrs no video

Bariņš pusaudžu darba dienas pievakarē iekļuvuši kādā Pārdaugavas bērnudārzā un tur nodarbojušies ar vandālismu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Darba dienas pievakarē galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši vairākus izsaukumus par neciešamu pusaudžu kompāniju, kas kādā Iļģuciema iekšpagalmā klausoties skaļu mūziku, trokšņojot un radot dažādas nekārtības, kas traucējot apkārtējo mieru.

Taču, kamēr vīri devušies uz izsaucēja norādīto vietu, izrādījies, ka bara instinktu vadīti, jaunieši jau paspējuši ielauzties blakus esošajā bērnu dārzā. Protams, ieraugot policistus un saprotot, kādēļ tie šeit ieradušies huligāni, devuši kājām ziņu. Taču, bēdzējiem īsti nebija kur sprukt, jo kārtības sargi bija tos ielenkuši.

Drīz vien, policistu rokās nonākuši vēl trīs huligāni un likuma sargi aprunājušies ar sirmo teritorijas sargu, kurš bijis bezspēcīgs, pret vairākiem desmitiem pusaudžu. Huligāni šajā vietā bija salauzuši vairākus āra krēsliņus, kas paredzēti bērniem un sašķaidījuši pudeles, bet pēc apsarga lūguma pamest teritoriju, sāka viņu izmēdīt.

Ņemot vērā, ka šajā vietā bijuši padsmit jaunieši, apsargs uzņēmis foto attēlus un izsaucis policiju. Pateicoties attēliem, kuros piefiksēti ļaundari, kā arī kādas aculiecinieces uzņemtam videomateriālam, likuma sargiem, turpat notikuma vietā izdevies aizturēt vēl divus huligānus, tāpat, noskaidrotas arī vairāku aizmukušo personības. Ņemot vērā, ka visi aizturētie bijuši nepilngadīgi, uz notikuma vietu izsaukti viņu vecāki. Tāpat tika sagaidīti arī Valsts policijas darbinieki, jo apsargs par notikušo vēlējās rakstīt iesniegumu.

Plašāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. No latviešu valodas sakāmvārdiem:
  – īpašs audzināšanas variants – par naudu velns bērnus auklē.
  – vienā audzināšanas variantā – kā vista klukst, tā cāļi čiepst, … .
  – otrā audzināšanas variantā – mātes roka mīļa arī tad, kad viņa sit; asa rīkste dara rāmus bērnus; kas tēvam neklausa, klausa mežam; ja jāper-per, žēlodams ātrāk nobeigsi (vai tie sāks kādam kaitēt).

 2. Patronas tur nav ko tērēt, tās maksā naudu.
  Iznāk, vai nu kārtīgi nopert, vai noindēt ar gāzi un miers.

 3. Kamēr šādus “varoņus” ar visu radu pulku neizraidīs no Latvijas un nedeportēs uz viņu senču zemi, nekas nemainīsies. Vajag kāda 10 vatagas izsūtīt, tad pārējie varbūt sāks domāt. Ja ne, tad tik, kamēr Latvija būs tīra no tiem, kas neprot cienīt darba tikumu.

 4. Super labs psihologs -Tēva siksna.Un tikai nerunājiet pretējo.

 5. 1. Visās šadās huligānu apdraudētās vietās jāievieto videokameras.
  2. Ar vienu, pensionetu apsargu nepietiek. Jālieto arī suņi.
  3. Apsargiem jābūt apbruņotiem.
  4. Vecākiem par mazgadīgu huligānu veikumiem jāpiespriež piemērots sods.
  5. Policijai uz šādiem gadījumiem jāreaģē ātrāk (nevis jātērē savs laiks vajājot neērtus polītiķus).

 6. Ko izaudzunam šajā, pārspīlētajā demokrātijas laikmetā,kad katrs šmurgulis zin savas tiesības,bet ne jausmas nav par pienākumiem-to arī saņemam.Kladziniet vien tālāk par bērnu tiesībām u. t.t. Rezultāts jau ir skaidri redzams.Nemaz nevajag krimināli sodāmas darbības,pietiek pavērot pusaudžu uzvedību sabiedriskajā transportā.Nemaz nerunājot par “daiļvalodību”.nezinu kā ar krievu valodas apgūšanu skolā,bet sabiedrībā bez “B… un Jo…”u. t.t. Teikumu savienot kaut kā neizdodas. Nemaz nerunāsim par cieņu pret vecāka gada gājuma cilvēkiem.

 7. Kultūras nesēju pēcteči, pie publiskā darba visus šmurguļus

  • Tieši tā. Nez kāpēc visas tās cūcības notiek tieši tur, kur ievācās masveidā no visādām Saranskām iebraukušie.

  • Tieši tā. Nez kāpēc šādas cūcības visbiežāk notiek tur, kur ievācās no visādām Saranskām masveidā iebraukušie.

 8. Kultūras nesēju pēcteči, pie publiskā darba visus šmurguļus

 9. Katrs jaunībā ir izdarījis kādu nedarbu.Ja salasās bariņš un vēl iedzer tad visu ko var pastrādāt.Neviens negribēs parādīt,ka viņam bail.

 10. Apšaut visus sīkos deģenerātus vandāļus. Pilnīgi nekādas cieņas. Cerams ka jebkādas karjeras kāpnes viņiem ir apgrieztas un nākotnē būs spiesti bomžot.

 11. pilnīgie idioti

 12. Sētnieku policijas nolaidības rezultāts. Bezdarbība un gausā reaģēšana.Sodīt vainīgās amatpersonas. Policijas priekšnieku atlaist no darba.

Draugiem Facebook Twitter Google+