×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Sirmajam par Eiropas čempiona titulu pienākas naudas balva līdz 14 229 eiro

Zigismunds Sirmais raida šķēpu EČ AmsterdamāZigismunds Sirmais raida šķēpu EČ Amsterdamā

Foto - AFP/Scanpix/LETA

Šķēpmetējam Zigismundam Sirmajam par Eiropas čempionātā izcīnīto zelta medaļu pienākas naudas balva līdz 14 229 eiro apmērā.

Kā aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā, biedrības “Latvijas Vieglatlētikas savienība” sportists Sirmais par uzvaru Eiropas čempionātā var pretendēt uz naudas balvu līdz 14 229 eiro apmērā, savukārt viņa treneri un apkalpojošais personāls (kopā) var pretendēt uz naudas balvu līdz 7114 eiro apmērā.

Latvijas Vieglatlētikas savienība par sportista sniegumu var pretendēt uz naudas balvu līdz 35 572 eiro vieglatlētikas attīstībai.

Atbilstoši noteiktajai procedūrai sporta federācijai Izglītības un zinātnes ministrijā jāiesniedz pieteikums par naudas balvas piešķiršanu par sportista sasniegumu. Novembrī šis pieteikums kopā ar citu federāciju pieteikumiem tiks virzīts izvērtēšanai Latvijas Nacionālajā sporta padomē, un padomes priekšlikumi par naudas balvu piešķišanu tiks iesniegti izskatīšanai Ministru kabinetā. Lēmumu par balvu piešķiršanu pieņems Ministru kabinets.

Sirmais ceturtdien Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā ar jaunu personisko rekordu izcīnīja Eiropas čempionāta zelta medaļu, izcīnot savu lielāko panākumu karjerā.

Sirmais piektajā mēģinājumā šķēpu raidīja 86,66 metrus tālu, kas viņam ir jauns personiskais rekords, iepriekšējo rezultātu pārspējot par pieciem centimetriem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+