×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. septembris, 2017
Drukāt

Pirms 7 gadiem pirkts mobilais esot novecojis: sirmgalve vienā dienā paliek bez sakariem (7)

Ekrānšāviņš no TV3Ekrānšāviņš no TV3

Pirms septiņiem gadiem pirktais mobilais telefons līdz šim strādāja bez problēmām. Taču tagad kādā dienā sakari kundzei pazuduši. Telefons esot par vecu, tādu aparātu vairs nelietojot, jāpērk jauns, viņai skaidroja operatorkompānija.

Sakaru pārtraukums noticis bez jebkāda brīdinājuma, lai gan dažādas reklāmas un piedāvājumus kundze iepriekš īsziņās saņēmusi it bieži. Tas aizskāris.

“Bez Tabu” tomēr eksperimenta rezultātā noskaidro, ka sakaru pazušanai iemesls ir pavisam cits, nekā kundzei sacīja operators, iesakot – pērciet jaunu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Jeb kurš “jaunais” gadžets ir jau vismaz desmit gadus vecas izstrādes, kuras pakāpeniski ievieš tikai un vienīgi superpeļņas nolūkos. Un ja cilvēku nevar noķert uz “muļķi”, tad visi līdzekļi ir labi. Nu bet to, ka visi tie plastmasas, kvarca un bleķa draņķi ir jau iepriekš ieprogramēti uz ierobežota laika kalpošanu, tas jau sen ir zināms. Bet tādi “omīšu” telefoni ir viņiem kā dadzis acī.

  2. Kundzei glīts džemperis.

  3. Jo jaunāka izlaiduma tālrunis, jo kaitīgāka tā izstarojuma ietekme uz smadzenēm, jo tas ātrāk salūzt, jo tas dārgāks un sliktāks. Tāpēc vecos aparātus, kuri bija spējīgi kalpot desmit gadus, pelēko Kompānijas izspiež no eksistences. Tā ir viena no viņu daudzajām noziedzīgajām rīcībām, pie kurām visi jau pieradināti ar Overtona Loga palīdzību.

Draugiem Facebook Twitter Google+