Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 20. janvāris, 2018
7. septembris, 2017
Drukāt

Pirms 7 gadiem pirkts mobilais esot novecojis: sirmgalve vienā dienā paliek bez sakariem (7)

Ekrānšāviņš no TV3Ekrānšāviņš no TV3

Pirms septiņiem gadiem pirktais mobilais telefons līdz šim strādāja bez problēmām. Taču tagad kādā dienā sakari kundzei pazuduši. Telefons esot par vecu, tādu aparātu vairs nelietojot, jāpērk jauns, viņai skaidroja operatorkompānija.

Sakaru pārtraukums noticis bez jebkāda brīdinājuma, lai gan dažādas reklāmas un piedāvājumus kundze iepriekš īsziņās saņēmusi it bieži. Tas aizskāris.

“Bez Tabu” tomēr eksperimenta rezultātā noskaidro, ka sakaru pazušanai iemesls ir pavisam cits, nekā kundzei sacīja operators, iesakot – pērciet jaunu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Jeb kurš “jaunais” gadžets ir jau vismaz desmit gadus vecas izstrādes, kuras pakāpeniski ievieš tikai un vienīgi superpeļņas nolūkos. Un ja cilvēku nevar noķert uz “muļķi”, tad visi līdzekļi ir labi. Nu bet to, ka visi tie plastmasas, kvarca un bleķa draņķi ir jau iepriekš ieprogramēti uz ierobežota laika kalpošanu, tas jau sen ir zināms. Bet tādi “omīšu” telefoni ir viņiem kā dadzis acī.

  • Neviens tevi nevar piespiest pirkt jauno tālruni. Neviens tev neliedz tos nelietot vispār. Jautājums ir vai tev vajag tālruni, ko var staipīt līdzi, ar kuru var taisīt foto un video un kura uzņemtos attēlus un video var dalīties ar citiem tīklā, vai pat vēl trakāk – komentēt šajā lapā ziņas no sava tālruņa. ja tevi nesaista socializēšanās, tad var iztikt bez tālruņa. 😉

   PS ja tu atklātu patentu, kā ieprogrammēt plastmasu, bleķi un kvarcu uz ierobežota laika kalpošanu, tad dabūtu nobeļa prēmiju, jo šie mēsli, ja tos neklapē, kalpo mūžību un noslogo izgāztuves.

 2. Kundzei glīts džemperis.

 3. Jo jaunāka izlaiduma tālrunis, jo kaitīgāka tā izstarojuma ietekme uz smadzenēm, jo tas ātrāk salūzt, jo tas dārgāks un sliktāks. Tāpēc vecos aparātus, kuri bija spējīgi kalpot desmit gadus, pelēko Kompānijas izspiež no eksistences. Tā ir viena no viņu daudzajām noziedzīgajām rīcībām, pie kurām visi jau pieradināti ar Overtona Loga palīdzību.

  • Overtona Logs ir sabiedrībā pieļaujamās diskusijas par kādu tēmu – jo plašāk atvērts logs, jo var uzdot vairāk jautājumus par tēmu un arī var atļauties diskutēt par jautājumiem, kas aizvērta Overtona Loga gadījumā nebūtu ētiski. Latvijā visspilgtākais Overtona Loga piemērs ir valsts sistēmas korumpētības sakarā.

   Tālrunim nav nekāda vaina, bet vaina ir LMT, kas negrib čakarēties ar veciem tālruņiem un veco tālruņu klientiem, kas acīmredzami negrib tērēt vairāk. Tā ir neētiska un diskriminējoša attieksme no VALSTS kompānijas puses.

  • Mana māte lieto manu nu jau 12 gadus veco 3G tālruni. Pieņemu, ka 2G varētu netikt uzturēti, bet tantei video pilnīgi noteikti bija 3G tālrunis.

   Nezinu par kādiem kaitīgiem starojumiem runājiet, bet no tālruņiem nenāk ne labvēlīgs ne kaitīgs starojums. Ir tikai vājāks vai stiprāks radio signāls, kas tiek sūtīts uz tālruņu torņiem un šis signāls ir kaitīgs tiem cilvēkiem, kas nepārtraukti komunicē ar tālruni pie auss(un smadzenēm). Ja jūs ar tālruni netarkšķiet 24/7, tad par starojuma ietekmi nemaz nevajag satraukties. Tālruņu kaitīgums ir atkarīgs no to biežas lietošanas – stiprāks signāls ēd nost bateriju vēl ātrāk un jaunākiem tālruņiem signāla pastiprinājums ir milzīga ekstra, jo ekrāna darbināšana jau norij lielāko daļu no šīs enerģijas.

   Bez tam – par starojumu var runāt tikai tad, ja ierīce ģenerē radioaktīvos viļņus, kas rodas kodolreakciju rezultātā. Jūsu mājas sienas ģenerē lielāku dabisko radioaktīvo starojumu, kā tālrunis 😉

Draugiem Facebook Twitter Google+