×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
31. marts, 2018
Drukāt

Sirmgalvis vairākas dienas pavada nekurinātās telpās, konstatē samaņas traucējumus (14)

Foto: NMPDFoto: NMPD

Rīgā slimnīcā vidēji smagā stāvoklī nonācis 62 gadus vecs vīrietis, kurš vairākas dienas atradies neapkurinātās telpās. Vīrieša ķermeņa temperatūra bija pazeminājusies līdz 32 grādiem, kā arī novēroti samaņas traucējumi.

Vakar slimnīcās nogādāti 11 cilvēki, kuri guva traumas, paslīdot uz slidenām ielām vai ietvēm, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Cilvēku guvuši gan roku, gan kāju lūzumus un galvas traumas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1189 izsaukumiem, no kuriem 201 bija saistīts ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Kāds sirmgalvis? Vēl tak darbaspējīgais vecums. Tad jau valsts sūta sirmgalvjus darbā;)

 2. Vēl taču jāstrādā,kāds sirmgalvis? Tad jau vajag rakstīt,ka sirmgalvji spiesti pelnīt pensiju un iet uz darbu,jo valdībā tā lēmusi. Mums tak jāstrādā līdz 65 gadiem.

 3. Nemeeriet visus peec vienas meerauklas,vai juus ziniet kaads katram ir liktenis un apstaakli.

 4. bērni ir prom ,kam tie vecie sirmgalvji ir vajadzīgi lieka nasta skumji .bet tas tā ir

  • Žēl,ka tu tā izturies pret saviem vecākiem.Mēs savus vecākus neatstājām vienus un bez aprūpes,cilvēks bija klāt nepārtraukti,kamēr mēs paši strādājām un pelnijām,arī vecāku uzturēšanai un atbalstam.

 5. Ja bija slims un malka izbeigusies, tad- jā, tad tā varēja notikt. Bet citādi 62 gadi jau vēl nav bezpalīdzības vecums! Ja nu mājā galīgi salst nost, var tak pie kāda rada vai drauga aizvilkties!

 6. 62 gadi ,jau nu varēja arī par sevi parūpēties , tad vai nu dzer vai nu ……

  • 62 gadi, tas mūsu valstī ir tikai pirmspensijas vecums…
   bet ja aizbildinās ar sirmu galvu, tad mani jau uz rokām vajadzētu nēsāt, jo es nosirmoju 30 gados…

 7. nevajag staigāt ar augstiem papēžiem slidenā laikā,reizēm noskatos ,ka knapi var kāju nolikt ,bet smukums prasa upurus

 8. Es savā dzīvesvietā sildu tikai tad,kad ir tik auksts,ka nekurinot varētu aizsalt ūdensvads. Savam komfortam man tas vienkārši nav vajadzīgs,jūtos labi vēsā telpā. Tā ka varbūt cilvēkam veselības problēmas pavisam citu iemeslu dēļ. Tā nu nav tēma,par ko lamāt valsti.

 9. Valsts,kurā cilvēks nav galvenā vērtība,nevar pastāvēt

Draugiem Facebook Twitter Google+