Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Kalsnavas pagastā uz ceļa siro krāpnieki

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotāji cietuši no krāpniekiem vai saņemta informācija par iespējamām krāpnieciskām darbībām.

Pirmdien policija saņēma informāciju, ka Kalsnavas pagastā autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene 20. kilometrā pagaidām nenoskaidrotas personas apturējušas garāmbraucošu automašīnu. Vīrieši stāstījuši, ka nonākuši nelaimē, jo ceļojuma laikā pietrūcis naudas un nav līdzekļu pat degvielas iegādei. Krāpniekiem izdevies pārliecināt divas automašīnā sēdošas sievietes. 1985. gadā un 1988. gadā dzimušās Daugavpils un Rīgas iedzīvotājas katra labprātīgi krāpniekiem iedeva 100 eiro. Krāpnieki naudu solījušies atdot. Neilgi pēc notikušā sievietes apjautušas, ka, visticamāk, uz visiem laikiem šķīrušās no naudas. Abas sievietes vērsušās pēc palīdzības policijā.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (11)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+