Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Kalsnavas pagastā uz ceļa siro krāpnieki

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotāji cietuši no krāpniekiem vai saņemta informācija par iespējamām krāpnieciskām darbībām.

Pirmdien policija saņēma informāciju, ka Kalsnavas pagastā autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene 20. kilometrā pagaidām nenoskaidrotas personas apturējušas garāmbraucošu automašīnu. Vīrieši stāstījuši, ka nonākuši nelaimē, jo ceļojuma laikā pietrūcis naudas un nav līdzekļu pat degvielas iegādei. Krāpniekiem izdevies pārliecināt divas automašīnā sēdošas sievietes. 1985. gadā un 1988. gadā dzimušās Daugavpils un Rīgas iedzīvotājas katra labprātīgi krāpniekiem iedeva 100 eiro. Krāpnieki naudu solījušies atdot. Neilgi pēc notikušā sievietes apjautušas, ka, visticamāk, uz visiem laikiem šķīrušās no naudas. Abas sievietes vērsušās pēc palīdzības policijā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+