Širokovs: Punktu nav, jādzen nost bārda 0

Šoreiz nedabūjām punktus, tāpēc jādzen nost bārda – Latvijas hokeja izlases aizsargs Maksims Širokovs pēc zaudējuma Krievijai apņēmās ņemt rokās skuvekli un atbrīvoties no bārdas rugājiem.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

“Grūta spēle. Daudz vairākumus neizmantojām, pret krieviem spēlēt nekad nav viegli un, ja neizmanto iespējas spēlēt pieci pret trim – paši vainīgi,” pēc 0:4 sacīja Širokovs, kuram šis ir otrais pasaules čempionāts.

Jums pirms spēles ģērbtuvē esot rādīts emocionāls video. Palīdzēja savākties sākumam?

Jā, tādas lietas vienmēr palīdz, bet visi džeki jau pirms tam bija gatavi. Sākām labi, spēlējām, cīnījāmies. Visu izšķīra tas, ka viņi iemeta vairākumā, bet mēs – ne.

Panarina maiņa bija tik briesmīga?

Viņi labi spēlē, metieni precīzi. Mums varbūt mazliet arī nepaveicās. Grūta spēle. Viņi pēc pirmā perioda neko nemainīja – kā spēlēja, tā spēlēja. Pāris metieni iegāja iekšā un viss.

Piecas minūtes pirms beigām noņēmāt vārtsargu. Komanda bija pārsteigta par šādu treneru lēmumu?

Mēs zaudējām un vajadzēja gūt vārtus, mēģinājām riskēt un iet uz pilnu banku. Varbūt vajadzēja aukstasinīgāk – piespēlēt un uz tukšiem vārtiem atmest, divreiz vairāk cilvēku bija. Metām, gājām uz atlēkušajām ripām, bet nebija neviena veiksmīga rikošeta. Ir jāmet iekšā, bija iespēja aizķerties.

Kad bārdu dzīsi nost?

Šodien – punktus nedabūjām, jādzen nost. Jācīnās tālāk, vēl ir četras spēles. Domājam tikai par rītdienu.

Nākamā spēle Latvijas izlasei trešdien pret Šveici.