×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. maijs, 2014
Drukāt

Šlāgeraptaujā 
debitē sirsnīgās māsas Legzdiņas (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas šlāgeraptaujā pirmo reizi ar dziesmu “Nāc, puisīti” piedalās vienmēr smaidošās māsas Aija un Gundega Legzdiņas. Pirms pieciem gadiem mēs viņas iepazinām šovā “Dziedošās ģimenes”, kur vienmēr pozitīvās māsas Legzdiņas iekaroja daudzu sirdis.

Māsām Legzdiņām cipars pieci ir ļoti zīmīgs – piedaloties šovā, viņas palika 5. vietā, un tagad pēc piecu gadu koncertēšanas šī ir pirmā dziesma, kas iesniegta šlāgeraptaujā. “Piecus gadus braucām pa Latviju. Mūsu klausītāji vienmēr vaicāja, kad mēs piedalīsimies šajā aptaujā. Mums negribējās aptaujā piedalīties ar kādu sen zināmu dziesmu. Artūrs Reiniks uz savu jubilejas koncertu mums uzrakstīja dziesmu “Nāc, puisīti”, kuru ierakstījām Ata Auzāna studijā. Ar šo savu dziesmu tad arī izlēmām piedalīties aptaujā,” atklāj Aija. Viņa neslēpj, ka vienmēr ar māsu sekojusi līdzi tam, kas notiek aptaujā. “Te skan latviešu mūzika. Tā ir latvietim tuva un raksturīga. Kā piemēru var minēt maestro Raimondu Paulu. Neskatoties uz viņa sarežģīti izdziedamajām dziesmām, tās ir tik tuvas, jo ir dzīvas, patiesas un mīļas. Tā, skatoties no malas, kaut kas tā patīkami kņudēja. Tagad ir tāda laba sajūta, esot kopā ar saviem kolēģiem no “Dziedošajām ģimenēm”, jo aptaujā piedalās gan Eriņu, gan Igauņu, gan Riču ģimene. Jūtamies labi. Esam uzņemtas kā savējās. Mēs jau arī vienmēr esam komunikablas. Esam izjutušas tiekšanos pēc mums, un mums atliek tikai būt atvērtām,” smaidot saka Aija.

Šajā pavasarī māsas piedalījās “Muzikālā teātra 7” izrādē “Dziesmu kokteilis”, bet nu jau viņas strādā pie jaunā muzikālā teātra projekta “Velna kalpi”, kas klausītājus priecēs šovasar. “Mums bija 17 koncerti. Šis projekts mūs pacēla savādākā gaismā. Te mēs bijām katra par sevi, nevis kā ierasts māsas Legzdiņas. Es vienmēr esmu dziedājusi, bet tieši duets ar māsu pacēla citā līmenī. Laikam trāpījām īstajā laikā un pareizajā vecumā,” priecīgi nosaka Aija un piebilst, ka “Muzikālajā teātrī 7” strādā profesionāli aktieri. “Mēs ar māsu esam tādi tīrradņi. Esot kopā ar šiem profesionālajiem cilvēkiem, varam daudz mācīties un no katra kaut ko paņemt savai izaugsmei.”

Aija nemaz neslēpj, ka šogad viņu duetam ir pirmā nozīmīgā radošā jubileja – pieci gadi. “Vēlētos savus klausītājus pārsteigt ar kaut ko jauku un skaistu. Mums tagad pašām ir savi komponisti, kā Artūrs Reiniks un Agita Damlica-Ķere, kas vienmēr ir uzstājusies kopā ar mums,” nosaka Aija. Māsas ieraksta dziesmas Ata Auzāna studijā un cer, ka jau rudenī klausītāji varēs novērtēt viņu pirmo albumu. Varbūt būs arī kāds lielāks koncerts kopā ar citām dziedošajām ģimenēm. “Idejas ir, tikai jādara. Žēl, ka visam pietrūkst laika. Ar 24 četrām stundām diennaktī ir par maz. Mēs nevaram sūdzēties. Viss ir tā, kā tam ir jābūt,” smejoties nosaka Aija.

Māsas novērtē un ciena savus klausītājus. “Mūsu lielākā publika ir mūsu mammu un tētu vecumā. Bieži uzstājamies senioru vakaros. Mūsu klausītāji ir no vienkāršās tautas. Tie ir cilvēki, no kurienes mēs pašas nākam,” atzīst Aija. Ir bijuši arī patīkami pārsteigumi. Aija neslēpj, ka viņas klausās arī četrgadnieki. “Kā gan viņi var zināt, kas ir māsas Legzdiņas! Ja jau mūs klausās bērni, tad mēs pareizi darām, domājam, esam patiesas, un viņi mūs pieņem,” teic Aija. Sirsnību, mīļumu, labus vārdus un mīļas dāvanas no saviem klausītājiem māsas saņem katrā koncertā. “Mums nes savas vecās dziesmu klades. Apdāvina ar īpaši mums darinātām šallēm un cimdiem. Tas ir tik mīļi, sirsnīgi! Tiešām paliek silti.”

Šī māsām būs dziedoša vasara. Viņas piedalīsies muzikālajā uzvedumā “Velna kalpi” un, ja klausītāji aicinās, dziedās arī duetā. “Ja esam vajadzīgas – darīsim. Mēs mīlam savus klausītājus,” smaidot saka Aija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Super dāmas !

Draugiem Facebook Twitter Google+