Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt0

Foto: Unsplash

Šo cilvēku skatiens ir maģisks, bet vienlaikus tik spēcīgs, ka līdzinās hipnozei. Dažbrīd var likties, ka “noturēt” viņu acu skatienu ir patiešām grūti, bet dažbrīd, ka tas vilina un sauc. Šo skatienu nevar ne atkārtot, ne apgūt – tāds ir tikai dabas dots.

Šāds acu skatiens visbiežāk piemīt šiem 3 horoskopa zīmju pārstāvjiem, liecina astrologu novērojumi:

3. vieta: Ūdensvīrs

Visticamāk, ka lasot šo rakstu, paši Ūdensvīri teiks – kādas gan muļķības, ar mani nekas tāds nav! Taču Ūdensvīri ļoti bieži pat neapzinoties, šo skatienu reālajā dzīvē tomēr izmanto.
Tas tāpēc, ka viņiem ir ļoti labi attīstīta fantāzija un savās domās viņi spilgti iztēlojas apkārtējo pasauli, citus cilvēkus un notikumus. Ja tas notiek sarunas brīdī, tad sarunu biedrs šo maģisko skatienu viennozīmīgi pamana.
Šo skatienu Ūdensvīri izmanto arī, lai iepatiktos cilvēkiem. Ja viņam kāds simpatizē, viņu acīs gluži vai nepārprotami “deg uguntiņas”.

2.vieta: Lauva

Saistītie raksti

Šo cilvēku skatiens vienlaikus ir gan valdzinošs, gan draudīgs. Nu gluži kā īstam džungļu karalim. Viņi var likties neizdibināmi un viņu skatienu visbiežāk grūti izturēt ir cilvēkiem, kuru nodomi pret viņiem ir negodīgi.
Lauvas uz savu sarunu biedru prot skatīties ilgi un tieši – viņi spēj nojaukt jebkuras aizsargbarjeras, tādējādi laupot savam sarunu biedram “pretoties”.
Tieši tādā pašā veidā Lauvas atpazīst un atrod cilvēkus ar patiesiem nodomiem – savus draugus. Lauvu piemānīt nav iespējams, ļaujiet tikai šim cilvēkam ieskatīties jums acīs.

1.vieta: Skorpions

Skorpionus vienmēr var atpazīt pēc viņu acu skatiena. Viņi var atšķirties pēc fiziskajiem dotumiem – viņi var būt gari, mazi augumā, slaidāki un tuklāki, taču viņu acis vienmēr ir neatkārtojamas.
Un tieši acis ir arī Skorpiona galvenais ierocis un vienlaikus – aizsardzība. Šie cilvēki ļoti viegli iegūst apkārtējo uzticību un bieži pat sajūsmu tikai pēc tam vien, kad ir dziļi, dziļi ieskatījušies sava sarunu biedra acīs. Skorpions vienmēr zina, ko meklēt citos cilvēkos – draudzību vai atklāt to, kas šim cilvēkam ir “aiz ādas”. Skorpiona acis ir kā rentgens – nav vērts viņiem melot vai izlikties par labākiem, nekā esat patiesībā, viņš vienalga uzzinās patiesību. Bez vārdiem.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: Svaru padomi
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Pedagoģiju studējušo daudz, bet skolotāju – maz
2 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kad ārēji sakopies indivīds ver vaļā muti, nereti ir jābāž ciet ausis
20 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Spēcīgais vējš gandrīz nogāzis sastatnes deviņstāvu ēkai uz Liepājas centrālās ielas
54 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Sinoptiķi svētdien izsludinājuši Latvijā oranžā līmeņa brīdinājumu par stipru vēju
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu slimnīcā nonākuši vēl 4 bērni ar aizdomām par zarnu infekciju
3 stundas