Sports
Basketbols

Sita upuri ar kājām un rokām – vācu basketbola zvaigzne Šrēders izraisa kautiņu stāvvietā0

foto: AP/LETA

Vācijas basketbola zvaigznei Denisam Šrēderam pēc septembra beigās izraisīta kautiņa draud disciplinārs soda no viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Atlantas “Hawks”.

Šrēders 29.septembra rītā kopā ar vēl trim citiem cilvēkiem tika aizturēts par kautiņa izraisīšanu kādā Atlantas autostāvvietā. Tieši basketbolists bijis strīda izraisītājs un kopā ar trim pārējiem apcietinātajiem uzbrucis upurim, sitot viņu ar rokām un kājām.

Pirmdien “Hawks” nāca klajā ar paziņojumu, ka šobrīd kluba iekšienē notiek izmeklēšana un Šrēderam tiks piemērots disciplinārs sods.

Iespējams, Šrēderam tiks piemērota diskvalifikācija un naudas sods.

“No mūsu pašreizējiem materiāliem ir saprotams, ka Deniss bijis iejaukts kautiņā. Šāda veida uzvedība “Hawks” organizācijai ir nepieņemama, kā rezultātā pieņemsim mērus, kad šī lieta tiks padziļinātāk izpētīta varasiestādēs,” pauda “Hawks” ģenerālmenedžeris Treviss Šlenks.

Šī nav pirmā reize, kad Šrēders nonācis nepatikšanās. Februārī viņš no Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma atgriezās vēlāk, kā rezultātā basketbolistam tika piespriesta viena mača diskvalifikācija.

“Hawks” vienībā pēdējā laikā bijušas pamatīgas izmaiņas, jo vairāki līderi nu ir prom, un tieši Šrēders jaunajā sezonā būs tās lielākā zvaigzne. Sagaidāms, ka komandai klāsies grūti cīņā par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Iepriekšējā sezonā 24 gadus vecais saspēles vadītājs Šrēders regulārajā čempionātā vidēji iemeta 17,9 punktus un veica 6,3 rezultatīvas piespēles, kamēr sešās izslēgšanas turnīra cīņās viņa kontā caurmērā 24,7 punkti un 7,7 rezultatīvas piespēles.

Jaunā NBA sezona sāksies jau otrdien.

LA.lv