×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

Situācija uz ceļiem vietām katastrofāla, bloķētas galvenās šosejas (Video) (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Šorīt situācija uz ceļiem apledojušo ceļu dēļ vietām ir katastrofāla – līdz pulksten 10:00 Latvijā policija saņēmusi izsaukumus par 57 negadījumiem. Vairākas galvenās šosejas ir bloķētas vai daļēji bloķētas, informē Valsts policijā.

Visvairāk negadījumu šorīt noticis Rīgas reģionā – kopā no pulksten 6:00 līdz 10:00 policija saņēmusi 40 izsaukumus uz ceļu satiksmes negadījumu vietām, tostarp vairāki negadījumi ir ar traģiskām sekām. Šorīt pulksten 7:44 uz Daugavpils šosejas noticis negadījums, kurā iesaistītas piecas automašīnas, negadījumā iekļuvis arī ugunsdzēsēju auto. Negadījumā bojā gājuši divi cilvēki un vairāki guvuši traumas.

Pulksten 8:15 netālu no lidostas “Rīga” uz Jūrkalnes ielas noticis negadījums, kurā gājis bojā gājējs. Arī šajā negadījumā tāpat kā iepriekšējā kā vienu no apstākļiem var minēt slidenos ceļus.

Pulksten 7:45 uz Valmieras šosejas pie Raganas noticis negadījums starp sešām automašīnām, bet 12 minūtes vēlāk uz Jelgavas šosejas pie Medemciema noticis negadījums, kurā iesaistītas septiņas automašīnas.

Savukārt īsi pirms 10:00 noticis negadījums Ainažu šosejas 99. kilometrā, kurā saskrējušās divas kravas automašīnas un arī daļēji bloķēta transporta kustība

Līdz ar to šobrīd bloķētas un daļēji bloķētas ir jau četras šosejas – Valmieras šoseja, Ainažu šoseja, Daugavpils šoseja un Jelgavas šoseja.

Kopā četru stundu laikā Valsts policija saņēmusi izsaukumus uz 57 ceļu satiksmes negadījumiem: Rīgas reģionā – 40, Vidzemes reģionā – sešus, Latgales reģionā – trīs, bet Kurzemes un Zemgales reģionos katrā pa četriem izsaukumiem.

Valsts policija aicina iedzīvotājus braukt atbildīgi un uzmanīgi, izvēloties ceļu stāvoklim atbilstošu ātrumu un braukšanas veidu.

Šogad uz Latvijas ceļiem bojā gājuši jau 13 cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Autovadītājiem jābrauc ar galvu, protams 50% jāuzņemas autoceļu uzturētājiem.

  2. Un kāpēc ceļi netiek kaisīti?

Draugiem Facebook Twitter Google+