×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. maijs, 2014
Drukāt

SIVA direktores amatā ieceļ ZZS politiķi Jurševsku

Foto - LETAFoto - LETA

Valdība pirmdien vienojās Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) direktores amatā iecelt bijušo labklājības ministri un līdzšinējo Labklājības ministrijas (LM) parlamentāro sekretāri Ilonu Jurševsku (ZZS).

Kā informē LM, konkurss uz vakanto SIVA direktora amatu izsludināts šā gada marta beigās. Konkursā pieteicās kopumā 18 pretendenti. Konkurss noritēja trīs kārtās. Uz otro konkursa kārtu virzīja sešus pretendentus, savukārt uz 3.kārtu – piecus kandidātus.

LM izveidotā konkursa komisija 12.maijā nolēma SIVA direktora amatam apstiprināšanai valdībā virzīt Jurševsku, kura konkursā ieguvusi lielāko punktu skaitu no visiem pretendentiem, klāsta ministrijā.

SIVA direktores pienākumus līdz šim pildīja SIVA direktores vietniece Ingrīda Misūna.

Konkurss uz vakanto SIVA direktora amatu pērn bija izsludināts divas reizes. Pirmajā un otrajā reizē tas beidzās bez rezultātiem.

LETA atgādina, ka ilggadējā SIVA direktore Regīna Simsone tika atbrīvota no amata 2013.gada 12.februārī. Šāds lēmums tika pieņemts, jo pārbaudēs aģentūrā LM atklāja nopietnus pārkāpumus Simsones darbā. Tikmēr Simsone uzskata, ka ir nepatiesi apvainota, nepamatoti atstādināta no amata, un neatzīst pret viņu izvirzītās apsūdzības. Viņa apstrīdēja savu atbrīvošanu no amata tiesā. Savukārt tiesa pērn 29.jūlijā atzina par tiesisku Simsones atbrīvošanas rīkojumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+