×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
6. jūlijs, 2017
Drukāt

Sižetu par hibrīdkara tendencēm ilustrē ar “Latvijas Avīzes” atmaskotajām viltus ziņām (4)

Foto - LETA. NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītājs Jānis Sārts.Foto - LETA. NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītājs Jānis Sārts.

LNT Ziņu materiālu par jaunākajām hibrīdkara tendencēm ievada projekta “Latvijas Avīze” atmasko” rakstu apkopojums, tādējādi ilustrējot Krievijas mēģinājumus ietekmēt procesus ārvalstīs.

Satraukumu Eiropā, īpaši šobrīd, rada Krievijas rīcība un vēlēšanās ar saviem ietekmes instrumentiem izjaukt vēlēšanu procesus, šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

“Esam redzējuši notikumus ASV, Francijā, tuvākajā laikā būs vēlēšanas Vācijā un tad citviet,” sacīja Sārts.

Viņš atzina, ka līdz šim šiem dažādajiem draudiem nav pievērsta nepieciešamā uzmanība. “Pamata atziņa – tas nav tik daudz, cik teroristi vai Krievija ir bijuši “labi”, bet cik mēs esam bijuši nevērīgi, esam uzskatījuši par pašsaprotamu, neesam ieguldījuši resursus, lai cīnītos,” teica Sārts.

Viņš uzsvēra, ka Latvija ir diezgan tiešā Krievijas interešu lokā. Savukārt attiecībā uz terorismu Latvija nav tiešs mērķis, bet pastarpināti ir cilvēki, kas “iekrīt viņu valgos”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Sapratu,ka Krievija ir visuvarena,pat ieceļ savus prezidentus citās valstīs!

  2. На месте НАТЫ я бы уже давно потребовал отчёт о расходывании выделенных денег! Финансирование тратится ну совершенно бездарно как то.

  3. klausijos to interviju. ja neskaita pamatdomu ka jācinās, tad pievilktie piemēri un visa intervija bija viens vienigs bla bla bla, pilnibā atbilstoši viltus ziņu kriterijiem. jo galu galā ari tas viss balstijās tikai uz iespejams, varbūt, tā varetu izdarit….. un pa vidu zeniņam vel bija jāpalielās ka viš lūk bijis tur un tur, piedalijies tādā un tādā pasākumā. lieligais stāsts ka bijis silicija ielejā un izprovejis virtuālās vides briles jau bija kronis visam. tas vien liecina ka galigs puišelis vel ir kam tikai ar spelitem speleties…..

    • Katrā gadījumā,tam “puišelim” un “zēniņam”,ir vairāk sajēgas nekā tev un tam krievu utem,kurš te komentāros vemstās.

Draugiem Facebook Twitter Google+