“SKA” uzvar otrajā papildlaikā un samazina deficītu sērijā 0

Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Dinamo” komanda sestdien piedzīvoja zaudējumu otrajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālspēlē pēc kārtas.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Sērijas piektajā mačā līgas čempionvienība Maskavas “Dinamo” izbraukumā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) otrajā pagarinājumā piekāpās Sanktpēterburgas “SKA” komandai.

Pirmie vārti mačā tika gūti vien 49.minūtē, kad izcēlās viesu uzbrucējs Aleksejs Cvetkovs. Tomēr jau pēc četrām minūtēm, spēlējot vairākumā, izlīdzinājumu panāca Viktors Tihonovs.

Tā kā pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, spēle ievilkās. Arī pirmajā pagarinājumā vārti netika gūti, bet uzvaru cīņas 99.minūtē izrāva Tonijs Mortensons, kurš ar ķermeni pielaboja Tihonova mestu ripu.

Sērijas pirmajos trijos mačos Maskavas “Dinamo” komanda izcīnīja uzvaras, bet tagad piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas. Sērijā līdz četrām uzvarām Maskavas klubs saglabāja vadību ar 3-2.

Nākamā spēle pirmdien atkal tiks aizvadīta Maskavā.

Kā ziņots, Austrumu konferences finālsērijā pašlaik latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā divkārtējā līgas čempionvienība Kazaņas “Ak Bars” ar 3-1 uzvar Čeļabinskas “Traktor”.