Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
16. decembris, 2014
Drukāt

Skaista, bet vientuļa – kas sievietei traucē iziet pie vīra

1. Pārmērīga vecāku ietekme

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

 

Foto – Shutterstock

Skaista, gudra, bet vientuļa – šādam aprakstam atbilst ne viena vien sieviete, bet aktuāls ir jautājums – kāpēc? Pēc konsultācijām ar psihologiem portāls “Lady.mail.ru” piedāvā savas versijas par to, kas bieži vien traucē veiksmīgām un skaistām sievietēm iziet pie vīra.

Pārmērīga vecāku ietekme var izpausties dažādi – kā bērnības trauma, vecāku kļūdu atkārtošana, sekošana vecāku uzstādījumiem. Viens no galvenajiem iemesliem, kā norāda psihologi, ir meitenes attiecības ar tēvu. “Ja, piemēram, tēvs meitai nav veltījis pietiekami daudz uzmanības, pieaugot sieviete, visticamāk, veidos atkarīgas attiecības. Ja tēvs bijis rupjš pret meitas māti – meitai nākotnē var rasties problēmas uzticēties vīriešiem.

Tāpat, piemēram, ja mamma, vecmāmiņa vai krustmāte bieži runājušas kaut ko līdzīgu “ne vīrietis, bet lupata”, “dzemdēsi bērnu un nevienam nebūsi vajadzīga”, loģiski, ja pieaugot sieviete zemapziņā vēlēsies dominēt attiecībās un izvairīties no nopietna sakara ar vīrieti.

Ko darīt: analizēt savas attiecības ar vecākiem, īpaši ar tēvu, iesaka psihologi.

  1. Pārmērīga vecāku ietekme
  2. Izteikta vīrišķība
  3. Nesamērīgas gaidas
  4. Uzvedības kļūdas
  5. Sagrauts attiecību balanss

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+