Mobilā versija
+4.5°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
16. decembris, 2014
Drukāt

Skaista, bet vientuļa – kas sievietei traucē iziet pie vīra

1. Pārmērīga vecāku ietekme

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

 

Foto – Shutterstock

Skaista, gudra, bet vientuļa – šādam aprakstam atbilst ne viena vien sieviete, bet aktuāls ir jautājums – kāpēc? Pēc konsultācijām ar psihologiem portāls “Lady.mail.ru” piedāvā savas versijas par to, kas bieži vien traucē veiksmīgām un skaistām sievietēm iziet pie vīra.

Pārmērīga vecāku ietekme var izpausties dažādi – kā bērnības trauma, vecāku kļūdu atkārtošana, sekošana vecāku uzstādījumiem. Viens no galvenajiem iemesliem, kā norāda psihologi, ir meitenes attiecības ar tēvu. “Ja, piemēram, tēvs meitai nav veltījis pietiekami daudz uzmanības, pieaugot sieviete, visticamāk, veidos atkarīgas attiecības. Ja tēvs bijis rupjš pret meitas māti – meitai nākotnē var rasties problēmas uzticēties vīriešiem.

Tāpat, piemēram, ja mamma, vecmāmiņa vai krustmāte bieži runājušas kaut ko līdzīgu “ne vīrietis, bet lupata”, “dzemdēsi bērnu un nevienam nebūsi vajadzīga”, loģiski, ja pieaugot sieviete zemapziņā vēlēsies dominēt attiecībās un izvairīties no nopietna sakara ar vīrieti.

Ko darīt: analizēt savas attiecības ar vecākiem, īpaši ar tēvu, iesaka psihologi.

  1. Pārmērīga vecāku ietekme
  2. Izteikta vīrišķība
  3. Nesamērīgas gaidas
  4. Uzvedības kļūdas
  5. Sagrauts attiecību balanss

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+