Uncategorized

Skaistā TV pāra – Lietavietes un Ceriņa – kāzas vēl neziņā tītas 1

Foto – Leta

“Rīga TV24” raidījuma “Preses klubs” vadītājs Aivis Ceriņš un šī kanāla ziņu moderatore Lelde Lietaviete ir kopā jau sešus gadus. Pērn 22. jūlijā abi saderinājās, bet kāzas joprojām nav notikušas.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, abi šobrīd esot priecīga lidojuma sajūtā, jo rit gatavošanās process. Tiesa, ne kāzu datums, ne vieta vēl nav zināmi, jo tā kā abi nereti arī paši ir kāzu vadītāji, tad pārdomas par to, ko vēlētos ir gana nopietnas. Lelde atklāj, ka viņai itin labi patīkot baudīt līgavas statusu. “Svarīgākais ir tas, ka esam kopā. No tā vai kāzas notiks agrāk vai nedaudz vēlāk, nekas nemainīsies”. Tam piekrīt arī Aivis.

No bildināšanas brīža abi savām kāzām rūpīgi krāj naudu un atzīst, ka šobrīd ir atteikušies no impulsīviem pirkumiem. Arī līgavas kleita pagaidām vēl nav pasūtīta. “Esmu izdomājusi ko ļoti komplicētu, un man ir jāatrod meistars, kurš spēs īstenot tik traku, bet skaistu ideju.. Es šo darbu vēls uzticēt ļoti īpašam profesionāliem, jo kāzu kleita – tas ir tāds mans ļoti rūpīgi izlolots sapnis,” atzīst Lelde. Aivis atklāj, ka standarta melnais kāzu uzvalks viņam noteikti nebūšot.

LA.lv