×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.9°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
27. oktobris, 2017
Drukāt

Skaisto suni turēja mazā būrī: saimniekiem sods (6)

RPPRPP

27. oktobrī pulksten 00.15 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur kādas automašīnas bagāžas nodalījumā pamanīts iesprostots suns.

Izsaucēja skaidroja, ka atrodoties nama pagalmā sadzirdējusi suņa smilkstēšanu. Sieviete devusies dzīvnieku meklēt, lai noskaidrotu vai tam kas atgadījies. Suns ieraudzīts stāvēšanai novietotas automašīnas bagāžas nodalījumā. Tas bija iesprostots nelielā būrī bez ūdens. Sieviete pie automašīnas gaidījusi 15 minūtes, taču suņa saimnieku tā arī nav sastapusi, tāpēc par redzēto nolēmusi ziņot Rīgas pašvaldības policijai.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējas sniegtā informācija apstiprinājās. Durvju uzlaušanai izsaukta Valsts policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pusstundu vēlāk, kad operatīvie dienesti jau grasījās durvis uzlauzt, pie automašīnas pienāca divi vīrieši. Viens no viņiem paskaidroja, ka ir automašīnas īpašnieks. Vīrietis apgalvoja, ka suni esot atstājis uz pusstundu, lai ar draugu ieietu mājoklī un pārģērbtos. Suņa īpašnieks uzrādīja mājdzīvnieka reģistrēšanas un potēšanas dokumentus.

Policisti lūdza suni izlaist no automašīnas, lai to apskatītu. Mājdzīvniekam veterinārārsta palīdzība nebija nepieciešama. Apskatot bagāžas nodalījumu, konstatēts, ka būris ir neatbilstošs suņa lielumam, tāpat tajā netika atrasts trauks ar ūdeni.

Suņa saimniekam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par labturības noteikumu neievērošanu. Pēc lietvedības nodrošināšanas vīrietis suni aizveda uz dzīvokli.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Ha, ha – skaisto suni! Par gaumi gan nestrīdas, bet nu tomēr – pavisam parasts plušķis. Bet tam gan nebūtu nozīmes. Mums toties par zīdaiņa ilgstošu mocīšanu piespriež pispiedu darbu, bet te, redz, suns kādu pusstundu pasēdēja būrī bez ūdens – tā taču pasaules līmeņa traģēdija! Tā pati suņu liene, kas izsauca policiju, izdzirdusi parazīta smilkstēšanu, vienaldzīgi paietu garām raudošam bērnam. Manuprāt, šī pārmērīgā siekalošanās ap lopiem un vienaldzība un cietsirdība pret cilvēkiem ir garīga kroplība.

  2. Kāpēc tādiem sadistiem to suni atstāja, patversmē pat būtu labāk.

  3. Es tos saimniekus pašus ieliktu būrī ,stāvus gulēt uz mēnesi un bez ūdens.Vārdu trūkst ,ja tak nemīli dzīvniekus neņem mocīšanai

  4. >>>jomlei …kad nokļūsi šādā situācīja ,bez ūdens un iespēju gulēt tikai stāvus ,…… es zvēru :
    pat kapeiku neziedošu tev .Tāda ir mana atbilde uz tavu komentāru …

  5. plēš naudu ,kur tik var , pipets kkāds …

  6. Vai tiešām nevar pieņem likumu, ka šādus neģēļus nošautu uz vietas? Viņu pašu vajadzētu iespundēt mucā, un nebarot.

Draugiem Facebook Twitter Google+