×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. augusts, 2015
Drukāt

Skaistule Arika meklē mājas. Ja paņemsi, mežā nenomaldīsies! (2)

Foto: DzaB "Ķepu ķepā"Foto: DzaB "Ķepu ķepā"

Suņu meitene bija mīlule ģimenē, dzīvoja lauku mājā, ar lieliem plašumiem, cilvēki viņu mīlēja, viņa pat bija izglābusi saimnieci no apmaldīšanās mežā! Viss bija labi līdz brīdim, kad ģimenē radās problēmas, strīdi, kašķi, problēmas ar finansēm un nācās meklēt Arikai citu patvērumu.

Tā Arika nonāca Dzīvnieku aizsardzības biedrībā “Ķepu ķepā”. Biedrības saimniece Iveta stāsta, ka sunīte atbraucot bija pārbijusies, saimniecei pašai asaras bira un bira, bet variantu nebija. Diemžēl…

Skaistulei Arikai ir ~5 gadi, viņa ir ļoti mīļa, joprojām tic tam, ka viņas īstie un vienīgie saimnieki kaut kur ir.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitos saucamos saimniekus visus par maz nosist. Visiem tik problēmas, bet par dzīvnieciņu neviens nepadomā. Pēc pieredzes zinu cik grūti sunītim pieņemt citus saimniekus un mājas. Pirms 6 gadiem pieņēmām takšu meitenīti, kaut arī gandrīz uz rokām nēsājām, bet viņa ļoti pārdzīvo ja. 2 gadi pagāja kamēr viņa reāli mūs pieņēma par saviem saimniekiem. Kas tā par modi, paņemšu paspēlēšos, kad negribēšu atdošu prom. Sist viņus , tos “cilvēkus”.

    • Tas ir tiešām drausmīgi, lai arī kādas problēmas, bet šādi izrīkoties tomēr nevajadzēja. Vispār nav jau ko brīnīties, ka tā darās ar dzīvniekiem, ja bērni neliekas zinis par saviem vecākie, un vecāki par bērniem. Personīgi es to nevarētu, bet . . .

Draugiem Facebook Twitter Google+