Horoskopi un mistika

Skaistuma dēļ – puspasauli! Attiecību un darījumu horoskops 13.10.14.-19.10.14. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdiena būs labu labā, ja tā tiks sākta ar pacietību un rezumēta ar pateicību. Otrdien svarīgāk par visu būs saglabāt optimistisku skatu uz dzīvi. Nepiemērota diena jaunas datortehnikas, mobilo telefonu iegādei. Nedēļas vidus skubinās nekrist lētticības tīklos. Puspatiesības var kaitē mīlai, pat ideālai mīlai. Brīvdienās ne visiem solītais makā kritīs.

Vērsis

Vairākums Vēršu šonedēļ būs aizņemti attiecībās. Otrdien iespējamas ne tās saldākās sarunas par naudas lietām, it īpaši, ja tās risināmas kopā ar dzīvesbiedru. Trešdien un ceturtdien daži Vērši var apmaldīties savās domās un pārdomās. Lielāks risks uz pārpratumiem darbā. Brīvdienas paies labākā noskaņā, ja netiks pārspīlēts ar atbildību.

Dvīņi

Pirmdiena labvēlīga tiem Dvīņiem, kuru rokās ir varas sviras un viras. Otrdien staigā uz pirkstgaliem – Mērfijs tevi vēros un alks izjokot. Nedēļas vidū esi saudzīgāks pret savu veselību, uzmanies no apaukstēšanās un caurvēja. Ceturtdien iesakāms lielāku vērību piešķirt bērnu darbiem un nedarbiem. Brīvdienās dažiem būs nešpetnāka iepirkšanās.

Vēzis

Pirmdienas noskaņa būs pašu rokās – vai to iznest ticībā vai bubinājumā. Otrdienā esi uzmanīgāks ceļā. Dažiem šī diena varbūt lielā attiecību izspriešanas diena. Trešdien un ceturtdien vairākums tiks aicināti strādāt čaklāk un vēl čaklāk. Piektdienas vakarā vēlami divvientulības pasākumi. Brīvdienās dažiem liksies, ka mājinieki par daudz pārspīlē.

Lauva

Pirmdienā labākas iespējas būs pazīmēties Lauvām, kurām vara un valdīšana ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Otrdien sargi savu maku – pazaudēt būs vieglāk nekā iegūt. Dažām Lauvām nedēļas vidū var būt pārāk sapņains skats par ideālo mīlu. Sestdienā kas par daudz, tas par skādi. Nesoli to, kas nav pa spēkam.

Jaunava

Pirmdiena sāksies ar apņēmību un jauniem plāniem, īpaši aktīva tā būs pelēkiem kardināliem. Otrdienā piesardzības nebūs par daudz. Esi lēnprātīgāks vārdos un uzmanīgāks ceļā. Nedēļas vidū iespējamas divdomīgas situācijas naudas lietās. Brīvdienās iesakāms uzzināt ko vairāk par šo pasauli – vēlams ceļot.

Svari

Pirmdienā Svariem iespējamas slepenās un pusslepenās biznesa sarunas. Dažiem gan šonedēļ nekas vairāk par ģimenes laimi un savu skaisto ligzdu neinteresēs. Trešdien un ceturtdien esi uzmanīgāks – vieglāk par vieglu būs apmaldīties gan tiešā, gan simboliskā nozīmē. Brīvdienās svētki tiks svinēti ar lielāku vērienu.

Skorpions

Raiba nedēļa. Pirmdienā svarīgāk kā citkārt būs sarunas un kontakti. Otrdienā gan jābūt lēnprātīgākam ar sarkasmu un kritiku, lai citi uz tevi neapvainojas. Nedēļas vidū dažām Skorpionu dāmām skaistuma vārdā būs risks atdot pus karaļvalsti. Brīvdienas vēlams veltīt mājas un ģimenes dzīvei.

Strēlnieks

Šonedēļ ne vienam vien Strēlniekam būs sajūta, ka daudz un par daudz visa kā notiek aiz muguras. Tev zināmi savi trumpji – smaids un dzīvesprieks. Nedēļas sākumā labs laiks, lai lielāku uzmanību pievērstu savai ārienei. Brīvdienās ļaujies ceļošanas priekam un nestrīdies ar vīriešiem.

Mežāzis

Vairākumam Mežāžu gaidāms sabiedriski aktīvs nedēļas sākums, kad sarunas, apspriedes un tikšanās ar draugiem būs biežāk nekā allaž. Otrdien pievērs lielāku uzmanību tam, ko saka bērni. Nedēļas vidū ne vienam vien iespējams slidenāks laiks darbā. Prātīgi, prātīgi! Brīvdienas pavadi svaigā gaisā, nostāk no lielās sabiedrības burzmas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien un otrdien iespējamas vairāk stīvēšanās par un ap varu. Dažiem Ūdensvīriem var nākties dzirdēt neglaimojošus vārdus no priekšniecības. Ceturtdien lielāka uzmanība būs vajadzīga bērniem, īpaši meitām. Piektdien smaidīs tie, kuri nepārstrādāsies. Brīvdienu plāni tiks īstenoti tā, kā tu gribi.

Zivis

Pirmdiena aizņemtāka būs Zivīm, kuras tendētas uz lielo mācīšanos un citu pamācīšanu. Otrdien daži sacīs, ka attiecību vezums liekas pārāk smags. Nedēļas vidū ne ar visām sievietēm būsi vienisprāts. Piektdien un sestdien Zivīm būs noskaņa vairāk pabūt sabiedrībā, draugu lokā. Svētdiena pieder miegam un atpūta.

LA.lv