×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
22. septembris, 2016
Drukāt

Skaistumam gadus neskaita: “Spicē” atvērta iedvesmojoša fotoizstāde

Ilmāra Znotiņa fotoIlmāra Znotiņa foto

Svinot tirdzniecības centra “Spice” 15. dzimšanas dienu, svinīgā gaisotnē atklāta izstāde “Beauty is Ageless”, kur fotogrāfijās atspoguļotas 15 iedvesmojošas dāmas, bet īsā audio ierakstā dzirdamas viņu dzīves atziņas, LA.lv pastāstīja rīkotāji.

“Spice 15.gadu jubilejā dāvina saviem apmeklētājiem foto un audio izstādi “Beauty is Ageless”, kurā tos uzrunā 15 talantīgas, vienmēr skaistas, veiksmīgas un dzīvespriecīgas sievietes. Mēs vēlamies, lai šī izstāde iedvesmo apmeklētājus un rosina katru paņemt kādu daļiņu sev. Tik tiešām jāpiekrīt Kafkas teiktajam – katrs, kurš spēj it visā saskatīt skaistumu, nekad nenoveco,” atklāj t/c “Spice” direktore Iveta Lāce.

Projekta tapšanas laikā 15 sabiedrībā zināmas sievietes, kuras iedvesmo ar savu sievišķību un eleganci, piedalījās foto sesijās un kopā ar žurnālisti Unu Ulmi meklēja atbildes uz jautājumiem par skaistumu, gadiem, spēka avotiem un dzīves jēgu.

“Vizuālās un audio pieejas apvienošana ļauj daudz dziļāk ielūkoties šo sieviešu būtībā, atspoguļojot kā viņu ārējo skaistumu, tā iekšējo dziļumu. Mēs runājām par tēmām, ar kurām sievietes mēdz saskarties sarežģītos dzīves posmos un nonācām pie vērtīgām atziņām, kas lauž priekšstatus par stereotipiskiem skaistuma etaloniem. Es ļoti ceru, ka šis projekts iedvesmos, stiprinās un pozitīvi uzlādēs daudzas mūsu sievietes,” atzīmē projekta idejas autore Una Ulme.

Projektā piedalās Iveta Lāce, modes dizainere Natālija Jansone, salonu tīkla “Kolonna” galvenā kosmētiķe Baiba Jevdokimova, dejotāja un deju pasniedzēja Vija Vētra, izdevniecības Rīgas Viļņi valdes priekšsēdētāja Aija Simsone, daudzbērnu māmiņa, bloga mnemozine.lv izveidotāja Una Gavare, pasniedzēja Lelde Vikmane, stiliste Žanna Dubska, dietoloģe Lolita Neimane, uzņēmēja Kristīne Līpiņa, galerijas “Putti” īpašniece Agita Putāne, jogas pasniedzēja Ineta Ķirse, aktrise un režisore Ināra Slucka, “Vīna Studija” valdes priekšsēdētāja Ilze Freimane un baleta pasniedzēja Zita Errs. Fotosesijās dāmas iemūžināja fotogrāfes Aiga Rēdmane, Liene Pētersone un Linda Lauva, bet par viņu vizuālo veidolu rūpējās stiliste Iveta Vecmane.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+