×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
24. aprīlis, 2017
Drukāt

Cietušais skaistumkonkursa dalībnieks: policija atklāj šaušanas apstākļus (4)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Ilustratīvs attēls

14.aprīlī Valsts policija saņēma informāciju, ka no Dagdas novada Anzeļu pagasta, divas personas ar šautām brūcēm tika nogādātas ārstniecības iestādē. Saistībā ar notikušo uzreiz tika uzsākts kriminālprocess, šodien preses relīzē informē policija.

Portāls rus.Delfi iepriekš ziņoja, ka smagi ievainots 22 gadus vecais konkursa “Misters Latvija 2016” finālists un skatītāju balvas ieguvējs Ēriks Priede. Notikuma vietā bija arī viņa brālis Māris, iepriekš ziņoja portāls.

Tajā pašā dienā, veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas darbiniekiem, par slepkavības mēģinājumu, kas izdarīts vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā, tas ir, pielietojot šaujamieroci, aizturēja 1970.gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš nonāca policijas redzeslokā.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, 1985.gadā un 1993.gadā dzimušie vīrieši atbrauca uz savu nesen iegādāto īpašumu, kurā, viņu ierašanos brīdi, vēl dzīvoja iepriekšējais saimnieks. Abas puses vienojās, ka vīrietis, desmit dienu laikā, varēs sakravāt savas mantas un pārvāksies citā dzīvesvietā. Taču vēlāk, ap 21, kad cietušie bijuši pirtī, vīrietis viņu virzienā veica trīs mērķtiecīgus šāvienus, ar bisei līdzīgu priekšmetu.

Pašlaik iespējamai vainīgai personai ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums un turpinās izmeklēšana.

Pēc Krimināllikuma 117.panta 3.punkta , par slepkavību, ja tā izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā, soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. tā ir viņa versija Atbildēt

  no malas tas izskatās savādāk. ieradās 2 šprikstiņi savā jaunajā īpašumā un bijušajam saimniekam paziņoja ka viņam 10 dienās jāizvācas, tad ar saimnieku pašapziņu sāka saimniekot- iet pirtī. aborigenam aikrita širmis no tādas nekaunibas un šis samekleja šaujamo un gāja ieradit vietu “jaunajiem baroniem”
  ja kāds te jāžēlo tad tikai šāvejs, kuram tālāk tikai valsts maize spīd.

  • Nebūtu šāvis, viņam spīdētu, labākajā gadījumā, kāda “istabiņa” izdemolētā pagasta graustā vai, visticamāk, siltumtrases sadalē mazpilsētā.
   Valsts maizē vismaz būs regulāras ēdienreizes un iespēja rakstīt uz “eiropu” par necilvēcīgiem apstākļiem cietumā.

  • Slepkavu, kurš par tādu nekļuva tikai laimīga gadījuma dēļ, nav jāžēlo. Lai kā cilvēks “satrauktos”, šādi rīkoties nav normāli. Un vai Tu, žēlotāj, gribētu, lai arī Tevi Dagdā sašauj satraucies radījums, kuram, piemēram, neesi iedevis naudu kortelītim? Tad tak arī būs stress!! :))

   Pie tam vecais “saimnieks”, visticamāk, jau nu zināja iepriekš gan par izsoli, kurā pārdeva īpašumu, gan par tās iemesliem. Mani nepriecē cilvēka nelaime, bet šaut virsū citam cilvēkam ir vienkārši pretīgi.

 2. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+