×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
9. septembris, 2015
Drukāt

Skaitļi un veselība. Ārstniecības augu planetārā nozīme

1. Skaitļa 1 cilvēki

1no9
Spices and herbs used in indian cooking

Laba veselība ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nodrošina panākumus dzīvē. Cilvēki, kas atklāja skaitļu neparasto ietekmi uz indivīda likteni, secināja, ka šāda ietekme ir arī konkrētiem augiem (zālēm) un augļiem, kas dabā saistīti ar noteiktām planētām un mēnešiem. Šie senatnes zinātnieki izstrādāja sistēmu, saskaņā ar kuru var atvieglot slimību izraisītās ciešanas un mazināt sāpes.

Informācija iegūta no vairākiem ļoti seniem okultisma mācības avotiem, kā arī no pētniekiem, kas visu savu mūžu veltījuši skaitļu ietekmes izzināšanai.

Skaitļa 1 cilvēkiem, tas ir, visiem tiem, kuri dzimuši jebkura mēneša 1., 10., 19. vai 28. datumā, ir nosliece uz dažādām sirds slimībām – tādām kā aritmija, cirkulācijas traucējumi, bet vecumdienās – augsts asinsspiediens. Viņiem raksturīgas arī acu slimības un astigmatisms, tāpēc laiku pa laikam rūpīgi jāpārbauda redze.

Skaitļa 1 cilvēkiem ieteicami šādi augi (zāles) un augļi: rozīnes, kumelītes, safrāns, krustnagliņas, muskatrieksts, skābenes, žeņšeņa sakne, lavanda, lauru lapas, apelsīni, citroni, dateles, ingvers, mieži (miežu maize un miežūdens), žibulīši, ārstniecības gurķenes, mārsils, mirres. Šiem cilvēkiem jāēd vairāk medus. Viņi konstatēs, ka mūža deviņpadsmitajā, divdesmit astotajā, trīsdesmit septītajā un piecdesmit piektajā gadā noti nozīmīgas pārmaiņas veselībā.

Piesardzības pasākumi pret slimībām un pārpūlēšanos visvairāk ieteicami šādos mēnešos: oktobrī, decembrī un

  1. Skaitļa 1 cilvēki
  2. Skaitļa 2 cilvēki
  3. Skaitļa 3 cilvēki
  4. Skaitļa 4 cilvēki
  5. Skaitļa 5 cilvēki
  6. Skaitļa 6 cilvēki
  7. Skaitļa 7 cilvēki
  8. Skaitļa 8 cilvēki
  9. Skaitļa 9 cilvēki

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+