Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

Skaļrunis tabletes formā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Apple” atjauninājis nu jau sev piederošo, “Beats” vārdu nesošo mazo tabletes formas skaļruni “Pill+”.

Tas ir ar “Bluetooth” funkciju darbināms skaļrunis, kuru var ērti ielikt somā vai maisiņā līdzi atpūtas braucienā. Skaļrunis izdveš labas kvalitātes skaņu istabā, pie mājas vai baseina. Līdzi jaunajai “Pill+” nāk arī pavisam jauna lietotne, bez kuras darbināt ierīci nebūs iespējams. To var iegūt ne tikai “iOS”, bet arī “Android” lietotāji. Ierīces darbības ilgums bez uzlādes ir aptuveni 12 stundas. “Tableti” var iegūt baltā vai melnā krāsā par apmēram 215 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+