×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2016
Drukāt

Skaļrunis un auto starteris – divi vienā (1)

Dreamwave-Survivor-Bluetooth-Speaker-02

“Dreamwave” izstrādājusi “Bluetooth” skaļruni un auto starteri, kas apvienoti vienā lielā vecajiem radioaparātiem līdzīgā ierīcē.

Jautrā Jāņu naktī vairs nebūs jāuztraucas par jūsu automašīnas akumulatora darbību no rīta, ja visu nakti skanējis radio. “Dreamwave Survivor” var savienot ar tālruni, izmantojot “Bluetooth” funkciju, liekot ierīcei atskaņot jūsu tālrunī esošo mūziku. Tāpat “lielā kaste” var uzlādēt arī tālruni, taču ir tikai viena USB pieslēgvieta, kā arī ierīce nodrošina tikai 1 ampēra stipru strāvu, līdz ar to uzlāde nebūs pati ātrākā. Tomēr 12 000 mAh lielais akumulators tālruni varēs uzlādēt vairākas reizes. Bet auto starteris nodrošina 400 ampēru stipru strāvu, ar ko pilnībā pietiks automašīnas iedarbināšanai. Mūzikas kvalitāti nodrošina četri iebūvēti skaļruņi, kurus darbina 30 vatu jauda. Izbraukumiem un piknikiem noderīgā manta maksā apmēram 280 dolārus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Godīgi sakot – diezgan ekselents izgudrojums, ja vien būtu padomāts par vairāk USB un viedtālruņu lādēšanas iespējām. Un varbūt tomēr arī iebūvētu radio ar displeju.
    Tādu paņemt līdzi uz zaļumiem, vai 3dienu pārgājienā uz mežu. Super – gan pamatīgs lukturis, gan mūzikas nodrošinātājs, gan arī vairākkārtējs visu viedtālruņu uzlādes avots. Un varbūt arī kādu portatīvo datoru vai planšeti var uzlādēt. Tas nekas, ka pirms tam šo Survivor nāktos ļoti ilgi lādēt mājās.

Draugiem Facebook Twitter Google+