Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
10. jūlijs, 2016
Drukāt

Skaļrunis un auto starteris – divi vienā (1)

Dreamwave-Survivor-Bluetooth-Speaker-02

“Dreamwave” izstrādājusi “Bluetooth” skaļruni un auto starteri, kas apvienoti vienā lielā vecajiem radioaparātiem līdzīgā ierīcē.

Jautrā Jāņu naktī vairs nebūs jāuztraucas par jūsu automašīnas akumulatora darbību no rīta, ja visu nakti skanējis radio. “Dreamwave Survivor” var savienot ar tālruni, izmantojot “Bluetooth” funkciju, liekot ierīcei atskaņot jūsu tālrunī esošo mūziku. Tāpat “lielā kaste” var uzlādēt arī tālruni, taču ir tikai viena USB pieslēgvieta, kā arī ierīce nodrošina tikai 1 ampēra stipru strāvu, līdz ar to uzlāde nebūs pati ātrākā. Tomēr 12 000 mAh lielais akumulators tālruni varēs uzlādēt vairākas reizes. Bet auto starteris nodrošina 400 ampēru stipru strāvu, ar ko pilnībā pietiks automašīnas iedarbināšanai. Mūzikas kvalitāti nodrošina četri iebūvēti skaļruņi, kurus darbina 30 vatu jauda. Izbraukumiem un piknikiem noderīgā manta maksā apmēram 280 dolārus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Godīgi sakot – diezgan ekselents izgudrojums, ja vien būtu padomāts par vairāk USB un viedtālruņu lādēšanas iespējām. Un varbūt tomēr arī iebūvētu radio ar displeju.
    Tādu paņemt līdzi uz zaļumiem, vai 3dienu pārgājienā uz mežu. Super – gan pamatīgs lukturis, gan mūzikas nodrošinātājs, gan arī vairākkārtējs visu viedtālruņu uzlādes avots. Un varbūt arī kādu portatīvo datoru vai planšeti var uzlādēt. Tas nekas, ka pirms tam šo Survivor nāktos ļoti ilgi lādēt mājās.

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+