Sports
Citi sporta veidi

Skandalozais cīkstonis Makgregors par laupīšanu nonāk policijā0


Konors Makgregors (no labās) pamet Maiami policijas iecirkni.
Konors Makgregors (no labās) pamet Maiami policijas iecirkni.
Foto: ZUMA PRESS/SCANPIX/LETA

Nepatikšanās iekūlies skandalozais jaukto cīņas mākslu (MMA) pārstāvis Konors Makgregors, kurš nokļuvis Maiami policijas iecirknī.

30 gadus vecais īru cīkstonis naktī uz otrdienu izklaidējies kādā Maiami viesnīcā, kuru pametis piecos no rīta. Pie “Fontainebleau Miami Beach Hotel” izejas viņu sācis fotogrāfēt kāds vīrs, kurš iespējams bija Makgregora fans, taču sportistu šāda rīcība pamatīgi saniknoja.

Makgregors “fotogrāfam” izsita no rokām telefonu un vairākas reizes ar kāju uzkāpa uz “aparāta”. Ar to vēl nebija gana, jo Makgregors telefonu savācis un devies prom, līdz ar to šādu viņa rīcību var klasificēt kā laupīšanu.

Pēc notikušā incidenta tika piesaistīta policija, kura Makgregoru aizturēja viņa dzīvesvietā. Cīkstonim ir izvirzītas apsūdzības apzinātā ļaunprātībā un laupīšanā.

Pēc nopratināšanas Makgregors otrdienas agrā rītā pret 12 500 ASV dolāru lielu drošības naudu varēja doties mājās.

Jāpiebilst, ka sadauzītais un nozagtais telefons bijis aptuveni 1000 ASV dolāru vērts.

Saistītie raksti

Makgregors šobrīd izcieš sešu mēnešu diskvalifikāciju par pērn oktobrī notikušo kautiņu pēc cīņas ar Habibu Nurmagomedovu no Krievijas. Makgregors šajā mačā zaudēja.

Savukārt pērn aprīlī Makgregors tika arestēts Bruklinā, kad ar krēslu izsita stiklu autobusam, kurā atradās citi UFC cīkstoņi, vienam no viņam sagriežoties ar stikliem. Par šo pārkāpumu, kas tika klasificēts kā sīkais huligānisms, Makgregors saņēma naudas sodu, piecu dienu piespiedu darbus un nepieciešamību iziet dusmu terapijas kursu.

LA.lv