Sports
Futbols

Skandalozie krievu futbolisti Kokorins un Mamajevs vēl uz diviem mēnešiem paliek apcietinājumā0


Futbolisti Pāvels Mamajevs (no kreisās) un Aleksandrs Kokorins tiesas zālē.
Futbolisti Pāvels Mamajevs (no kreisās) un Aleksandrs Kokorins tiesas zālē.
Foto: SPUTNIKS/SCANPIX/LETA

Skandalozie Krievijas futbolisti Aleksandrs Kokorins un Pāvels Mamajevs, kuri apsūdzēti huligānismā un miesas bojājumu nodarīšanā, vismaz vēl uz diviem mēnešiem paliks apcietinājumā, lēmusi Tveras rajona tiesa Maskavā.

Abi futbolisti aiz restēm ir kopš 11.oktobra. Futbolisti lūdza drošības līdzekļa maiņu, tomēr lūgums tika noraidīts. Savukārt trešdien tiesa apcietinājumu pagarināja vēl uz diviem mēnešiem, līdz ar to abi bijušie Krievijas izlases spēlētāji ieslodzījumā būs vismaz līdz 8.februārim un aiz restēm sagaidīs arī gadu miju.

Tāpat apcietinājums pagarināts Kokorina jaunākajam brālim Kirilam, kā arī Mamajeva draugam Aleksandram Protasovickim, kuri arī piedalījās cilvēku piekaušanā.

Apcietinājuma pagarināšanu pieprasīja lietas izmeklētāji, kuri norādīja, ka lietā vēl nav savākti visi nepieciešamie pierādījumi. Tiesa tāpat noticēja izmeklētāju argumentiem, ka Kokorina un Mamajeva atbrīvošana varētu traucēt lietas virzībai un uzliktu papildus spiedienu lieciniekiem.

Abi spēlētāji oktobra sākumā iesaistījās kautiņos, kā rezultātā cieta divi cilvēki, bet futbolistiem tika piemērots apcietinājums. Futbolisti un viņu līdzzinātāji apsūdzēti huligānismā un miesas bojājumu nodarīšanā. Viņiem draud līdz pat septiņiem gadiem ilgs cietumsods.

Sanktpēterburgas “Zeņit” uzbrucējs Kokorins un “Krasnodar” pussargs Mamajevs kopā ar draugiem pēc striptīza kluba apmeklējuma sāka spārdīt stāvvietā novietotās automašīnas, par ko saņēma aizrādījumu.

Futbolisti piezīmi izteikušo personu izvilka no viņa mašīnas, nogāza zemē un spārdīja kājām, pārsitot galvu.

Vēlāk cietušo – “Pirmā kanāla” programmu vadītājas Olgas Ušakovas šoferi – nogādāja reanimācijā, kur konstatēts smadzeņu satricinājums.

Tiesa, bravūrīgajai grupai ar vienu incidentu nepietika un pāris stundas vēlāk viņi iesaistījās citā kautiņā. Futbolisti ar draugiem skaļi uzvedās kādā no Maskavas kafejnīcām, saņemdami personāla un apmeklētāju aizrādījumus. Tā rezultātā viņi izraisīja vēl vienu kautiņu, kurā Kokorins ar krēslu pa galvu iesita Denisam Pakam, kurš ir Krievijas Rūpniecības ministrijas ierēdnis. Tāpat kautiņā cieta zinātniskā centra “Nami” ģenerāldirektors Sergejs Gaisins.

Saistītie raksti

Abi futbolisti kritikas krustugunīs nonāca arī pirms diviem gadiem, kad pēc Krievijas izlases bālā snieguma Eiropas čempionātā abi krāšņi uzdzīvoja kādā no Monako naktsklubiem.

Pašlaik 27 gadus vecais Kokorins Krievijas izlasē aizvadījis 48 spēles, kurās guvis 12 vārtus, kamēr 30 gadus vecajam Mamajevam valstsvienībā ir 15 mači.

LA.lv