×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
22. novembris, 2016
Drukāt

Skandāls Bauskas florbolā. Treneris prom, vadība kaunina spēlētājus (1)

florbols

Florbolistu attieksmes dēļ no “Elvi florbola līgas” vīru turnīra komandas “Bauska” galvenā trenera amata atkāpies Ingus Panteļejevs, vēsta “Sportsbauska.lv”.

Panteļejevs par atkāpšanās iemeslu galvenokārt min spēlētāju attieksmi pret treniņu procesu, līdzjutējiem, treneri un pašiem pret sevi.
“Bauska” aizvadītajā nedēļas nogalē cieta divus smagus zaudējumus, ar 3:12 piekāpjoties “Valmierai” un ar 7:21 kapitulējot “Lielvārdes”/”Fatpipe” vienībai. Bauskas komanda ar deviņās spēlēs izcīnītiem astoņiem punktiem ieņem pēdējo, 12., vietu turnīrā.

“Pirmkārt, es gribu atvainoties visiem līdzjutējiem un komandas sponsoriem par to spēli, ko mēs rādījām laukumā Lielvārdē. Kā komandas treneris uzņemos pilnu atbildību par spēlētāju sniegumu. Spēli var zaudēt dažādi, cīnoties, spēlētājiem sevi nežēlojot, ar godu turoties pretī spēcīgam pretiniekam arī lielā zaudējumā, pēc kura līdzjutēji pateiksies par atdevi laukumā. Tomēr spēlē Bauskā sestdien pret Valmieras komandu un arī dienu vēlāk Lielvārdē Bauskas komandas florbolisti laukumā spēlēja bezzobaini un pavirši, izpelnoties lielu nosodījumu no līdzjutēju puses,” “Sportsbauska.lv” citē Panteļejevu.

Kā uzskata nu jau bijušais baušķenieku galvenais treneris, tas, ko komandas spēlētāji darīja spēlē Lielvārdē, it sevišķi pēdējā periodā, ir necieņas izrādīšana pret saviem līdzjutējiem, treneri un pašiem pret sevi.
“Godīgi sakot, arī par pēdējo vēl varu šaubīties, jo pēc sagrāves likās, ka pašcieņa pašiem pret sevi kā florbolistiem un nožēla par rezultātu ir tikai atsevišķiem spēlētājiem. Esmu pārliecināts, ka šobrīd komandā ir spēlētāji, kas nav apmierināti ar manām darbībām, trenējot komandu. Visiem komandas florbolistiem iesaku ļoti nopietni pārdomāt savu spēli ne tikai Lielvārdē, bet arī izvērtēt komandas sniegumu visā čempionātā, padomāt par to, cik bieži spēlētāji apmeklē treniņus, lai komanda progresētu un tiktu sasniegti pozitīvi rezultāti, un kāda ir attieksme nodarbībās. Ņemot vērā šī brīža situāciju, uzskatu, ka komandai ir vajadzīgs jauns treneris. Paldies vienībai par uzticību savai pilsētai. Spēlētājiem vēlu veiksmi turpmākajā sezonā,” teica Panteļejevs.

Panteļejevs “Bauskas” komandu vadīja kopš 2009.gada, piecas reizes to aizvedot līdz izslēgšanas turnīram, bet pēdējās divas sezonas zemgalieši palikuši ārpus “play-off”. Labākais rezultāts Panteļejeva vadībā tika sasniegts 2012./2013.gada sezonā, kad regulārajā turnīrā izdevās izcīnīt sesto vietu.

Tikmēr sporta centra “Mēmele” direktore Līga Rimševica atzīmē, ka kluba vadība un novada dome ir darījusi visu, lai Bauskas pilsētas klubs spēlētu virslīgā, un ir nodrošināti visi apstākļi, lai vienība varētu aizvadīt pilnvērtīgus treniņus.
“Uzskatu, ka spēlētāji nenovērtē to, kas tiem dots. Tā ir necieņas izrādīšana pret vadību, treneri un pirmkārt līdzjutējiem. Spēlēt virslīgā ir prestiža lieta, kas prasa lielus finansiālos līdzekļus. Zinot to, ka Bauskas pilsētas komanda ir viena no divām vienībām, kas augstākajā florbola apritē spēlē kopš čempionāta pirmsākumiem, atrasties pēdējā pozīcijā ir kauns. Šī situācija ir necieņa pret tiem spēlētājiem un treneriem, kuri tik ilgus gadus komandu ir noturējuši virslīgā un spējuši cīnīties par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs,” atzīmēja Rimševica.

Kā uzsver sporta centra direktore, “Bauska” ir teju vienīgā komanda, kura spēlē tikai un vienīgi ar savas sporta skolas audzēkņiem.
“Nav mums neviena viesspēlētāja. Šogad spēlētājos ir ieguldīti lielāki līdzekļi nekā jebkad agrāk. Ir nopirktas jaunas formas, iesildīšanās tērpi, nūjas, apavi un citas lietas, bet rezultāti ir vissliktākie. Šajā sezonā komandas sastāvā ir pieteikti trīs treneri, Panteļejevs, Agris Grandovskis un Normunds Grunckis. Panteļejevs ir aizgājis, Grunckis gatavojas pasaules čempionātam. Paliek Grandovskis, kuram arī līdz sezonas beigām būtu jābūt kopā ar komandu. Pēc sezonas izvērtēsim situāciju, meklēsim risinājumus par jauna trenera piesaisti vai dalību virslīgā,” stāstīja Rimševica.
Panteļejevs pēc aiziešanas no “Bauskas” pievienojies Latvijas florbola otrās līgas čempionāta komandas “Mēmele”/”Code” treneru korpusam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai piedod zolīdie baušķenieki, bet liela daļa tos bembistus sauc par atmarozkiem, viņi ir izteikti spilgti Bauskā…

Draugiem Facebook Twitter Google+