×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Skandāls ģimenē: Sieviete sadur vīru un māti, kas neļauj reibumā braukt ar auto

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Kāda sieviete ar nazi Rīgā savainojusi vīru un māti, jo viņi pēc kopīgas iedzeršanas neļāva viņai sēsties pie auto stūres.

Rīgas pašvaldības policija izsaukumu saņēma uz Zolitūdi, Rostokas ielā, kur norisinājās ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, kāpņu telpā sastapta kāda kundze ar asiņojošām rokām. Policijas darbinieki noskaidroja, ka sievietei uzbrukusi viņas meita, kura pēc uzbrukuma pametusi dzīvokli. Turpinot aptaujāt lieciniekus, noskaidrots, ka iepriekš tajā vakarā cietušās meita kopā ar savu vīru lietojuši alkoholu, taču vakara gaitā izcēlies konflikts, jo vīrs mēģinājis atturēt savu sievu no braukšanas reibumā.

Kā stāstīja cietušie, sieva alkohola reibumā pēkšņi vēlējusies doties izbraucienā ar auto, taču viņas vīrs centies viņu atturēt no šādas rīcības. Tas iereibušo sievieti sadusmojis, un viņa ar nazi uzbrukusi savam vīram. Tajā brīdī telpā ienākusi agresīvās sievietes māte, kura, iesaistoties ķīviņā, mēģinājusi neitralizēt savu meitu. Cīņas karstumā ievainojumus rokās guva gan uzbrucējas laulātais, gan viņas māte. Uzreiz pēc šī notikuma abi cietušie patvērušies pie kaimiņiem un izsaukuši operatīvos dienestus, taču meita pa to laiku notikuma vietu pametusi, tiesa bez automašīnas.

Notikuma vietā Rīgas pašvaldības policisti sagaidīja mediķus un Valsts policijas darbiniekus, bet pēc to ierašanās devās patruļā ar mērķi atrast agresīvo sievieti. Aptuveni divas stundas vēlāk kārtības sargi uz ielas pamanīja iespējamo vaininieci, un pēc identitātes pārbaudes policistu aizdomas apstiprinājās. Agresīvā 33 gadus vecā sieviete aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+