Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
31. janvāris, 2014
Drukāt

Skandināvijas “NCC” jaunas dzīvojamās mājas projektā Rīgā investēs 4 miljonus eiro (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skandināvijas nekustamo īpašumu attīstītājs “NCC” Rīgā, Ziepniekkalnā, ir sācis īstenot jaunu dzīvojamās mājas projektu, kurā plānots investēt vairāk nekā četrus miljonus eiro, portālu “LA.lv” informēja SIA “NCC Housing” valdes loceklis Mareks Kļaviņš.

Jaunajā projektā Putnu ielā plānots uzbūvēt sešstāvu dzīvojamo māju ar 60 dzīvokļiem. Mājas celtniecību plānots uzsākt šā gada pavasarī, bet nodot ekspluatācijā nākamā gada nogalē.

Projekts tiks īstenots, piesaistot pašu finansējumu, tādējādi nodrošinot neatkarību no banku kredītiem, klāsta Kļaviņš.

“NCC” ir viens no vadošajiem celtniecības un nekustamā īpašuma uzņēmumiem Skandināvijā, kura uzņēmums “NCC Housing” Latvijā darbojas no 2000.gadā.

Latvijā “NCC” dzīvojamo māju projektus attīsta SIA “NCC Housing”, bet būvniecība ir SIA “NCC Konstrukcija” pārziņā. Līdz šim “NCC” Latvijā ir attīstījis un realizējis vairākus mājokļu projektus – Rūpniecības ielā 9, Upeņu ielā un Ogres ielā 5.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko tad darīs ar vecajiem krievu būvētiem bunkuriem un mūriem?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+