×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. novembris, 2014
Drukāt

Skanēs Jēkaba Nīmaņa dziesmas bērniem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētku laikā 26. decembrī un 3. janvārī plkst. 14 Kalnciema kvartāls aicina bērnus un viņu vecākus uz melodiju un prieka piepildītu koncertu “Jēkaba Nīmaņa dziesmas bērniem”, vēsta rīkotāji.

Komponista Jēkaba Nīmaņa speciāli bērniem veltītajā koncertprogrammā ietilps dungojamas, dejojamas un līdzi skaitāmas orģinālkompozīcijas ar latviešu dzejnieku Jāņa Baltvilka un Ineses Zanderes tekstiem no speciāli bērniem veltītās dzejas.

Koncertprogrammu izdziedās vokālais pedagogs un dziedātājs Jānis Kurševs un operdziedātāja Jolanta Strikaite. Pavadījums: Uģis Krišjānis – klavieres; Valters Pūce – čells; Jēkabs Nīmanis – klarnete, ģitāra un vokāls.

Koncertprogrammas dziesmu autors, komponists Jēkabs Nīmanis ir viens no daudzpusīgākajiem un interesantākajiem Latvijas jaunāko laiku mūziķiem, kurš teātru publikai pazīstams pēc mūzikas Jaunā Rīgas teātra izrādei “Latviešu mīlestība” un Nacionālā teātra izrādei “Voiceks”. Tāpat viņš veidojis mūziku Žaņa Lipkes memoriālam Ķīpsalā, kā arī ir komponists 2014. gada februārī pirmizrādi piedzīvojušajai kameroperai “Līsistrate”, kuru veidojis sadarbībā ar libretisti Inesi Zanderi un režisori Kristīni Siris (Šveice).

Norises vieta: Brūnās mājas zāle. Ieejas maksa 7 eiro. Biļetes nopērkamas: www.bilesuparadize.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+