Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
6. marts, 2015
Drukāt

Skanēs koradziesmas ar Aspazijas un Raiņa vārdiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

20. martā plkst. 19 – dienā, kad mijas gadalaiki – Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā skanēs kora mūzikas koncerts “Aspazija Rainis 150”, LA.lv pastāstīja koncerta rīkotāji.

To, ka arī kora mūzikā jūtams Aspazijas un Raiņa pieskāriens pārliecināties un izbaudīt varēs 20. marta koncertā LU Lielajā aulā. Programmā iekļautas Jāzepa Vītola, Emīla Dārziņa, Riharda Dubras, Raimonda Paula, Imanta Kalniņa kora dziesmas ar Aspazijas un Raiņa vārdiem. Klausītājiem būs iespēja baudīt visdažādākā žanra skaņdarbus – “Karaļmeita”, “Sapņu tālumā”, “Vasaras vakars”, “Mākonīts un mākonīte”, “Pasaciņa”, “Circenīša Ziemassvētki”, “Saule, Pērkons, Daugava” un daudzas citas tautā iemīļotas melodijas.

Koncerta dalībnieki: Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes jauktais koris “Aura” (mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols, kormeistare Ilva Krauze, vokālais pedagogs Inga Lisovska), Vecumnieku bērnu un jauniešu koris “Via Stella” (mākslinieciskā vadītāja Liene Batņa, koncertmeistare Līga Eglīte) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas sieviešu kamerkoris (mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols).

Koncertmeistars Anatolijs Livča, basģitārists Dāvis Engers, bundzinieks Rolands Klušs. Ieeja koncertā bez maksas.

Pievienot komentāru

Strīdā par Laikmetīgās mākslas muzeja projektu grib no KM piedzīt 749 727 eiro (1)Strīds starp SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums" un Kultūras ministriju sākās, kad 2004. gada 15. jūnijā KM un Rīgas dome parakstīja nodomu protokolu par Laikmetīgās mākslas muzeja ēkas un jaunas koncertzāles projekta īstenošanu Rīgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+