Mobilā versija
Brīdinājums +3.1°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
15. augusts, 2016
Drukāt

Skanēs Riharda Zaļupes “Vasaras atmosfēras”

Foto - LetaFoto - Leta

Sitaminstrumentālists un komponists Rihards Zaļupe.

Ceturtdien, 18.augustā, Daugavas koncertzālē izskanēs Riharda Zaļupes “Vasaras atmosfēras”, informēja Daugavas koncertzāles sabiedrisko attiecību menedžere Vivita Leismane.

“Vasaras atmosfēras” ir turpinājums komponista Zaļupes četru gadalaiku ciklam, kura pirmā programma “Ziemas atmosfēras” tika izveidota 2015.gadā, bet šogad tika izdots ierakstu albums.

Koncerta “Vasaras atmosfēras” komponists un sitaminstrumentālists ir Zaļupe, bet pie klavierēm un sintezatora būs Raimonds Petrauskis.

Zaļupe klāstīja, ka koncerts Daugavas koncertzālē būs viņa radītā darba “Vasaras atmosfēras” pirmatskaņojums Rīgā. Tāpat šis būs viņa vasaras koncertsezonas noslēguma koncerts.

Koncertprogrammas mērķis ir klausītājus aizvest mazliet meditatīvā ceļojumā, kuru veido īpaši sagatavots cikls marimbai, perkusijām, klavierēm un elektronikai. Mūzika apvieno komponista pārdomas par globāliem jautājumiem, kā arī apvieno divus no viņa iemīļotākajiem žanriem – akadēmiskā un filmu mūzika.

Koncerts sāksies plkst.20, bet biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

"Jevropejec" krievu tusiņā. Intars Busulis par karjeru kaimiņvalstī (11)"Labi, uz Krimu es nebrauktu. Bet arī karā neiesaistītos – negribu darīt neko sliktu. Brīžiem ir sajūta, ka esmu tāds kā amortizators – miera nesējs," saka dziedātājs Intars Busulis
Draugiem Facebook Twitter Google+