Mobilā versija
+15.0°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
15. augusts, 2016
Drukāt

Skanēs Riharda Zaļupes “Vasaras atmosfēras”

Foto - LetaFoto - Leta

Sitaminstrumentālists un komponists Rihards Zaļupe.

Ceturtdien, 18.augustā, Daugavas koncertzālē izskanēs Riharda Zaļupes “Vasaras atmosfēras”, informēja Daugavas koncertzāles sabiedrisko attiecību menedžere Vivita Leismane.

“Vasaras atmosfēras” ir turpinājums komponista Zaļupes četru gadalaiku ciklam, kura pirmā programma “Ziemas atmosfēras” tika izveidota 2015.gadā, bet šogad tika izdots ierakstu albums.

Koncerta “Vasaras atmosfēras” komponists un sitaminstrumentālists ir Zaļupe, bet pie klavierēm un sintezatora būs Raimonds Petrauskis.

Zaļupe klāstīja, ka koncerts Daugavas koncertzālē būs viņa radītā darba “Vasaras atmosfēras” pirmatskaņojums Rīgā. Tāpat šis būs viņa vasaras koncertsezonas noslēguma koncerts.

Koncertprogrammas mērķis ir klausītājus aizvest mazliet meditatīvā ceļojumā, kuru veido īpaši sagatavots cikls marimbai, perkusijām, klavierēm un elektronikai. Mūzika apvieno komponista pārdomas par globāliem jautājumiem, kā arī apvieno divus no viņa iemīļotākajiem žanriem – akadēmiskā un filmu mūzika.

Koncerts sāksies plkst.20, bet biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Trīs mazi bērni un Dziesmu svētki sirdī: "Ezerzemes" dziedātāji Anete un Gatis UrkasDzīvesbiedriem Anetei un Gatim Urkām dziedāšana korī ir kā nepieciešamība un ģimenes rituāls
Draugiem Facebook Twitter Google+