Mobilā versija
+3.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
25. augusts, 2015
Drukāt

Skanēs stāsts par Lietuvas karaļa un latvietes – karaļmeitas Martas – likteni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 25. augustā, plkst. 19. vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla programmā skanēs Jēkaba Jančevska muzikālais stāsts par Lietuvas karaļa un latvietes – karaļmeitas Martas – likteni, kura libreta autore ir dzejniece, “Lauku Avīzes” izdevniecības redaktore Eva Mārtuža.

“Priecājos, ka rakstīju libretu, priecājos, kā Zane Jančevska to intimizēja, padarot stāstu no Martas skatījuma sievišķīgi aizkustinošu, kā dramatiski asus piesitienus pierakstīja dziesmās Lelde Stumbre. Trīs iesācējas mūzikas lieldarba radīšanā un ar absolūto mūzikas un vēstures dzirdi apveltītais komponists Jēkabs Jančevskis šovakar būs kopā ar jums,” teic Eva.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+