Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Skanēs Uldim Stabulniekam veltīts koncerts (1)

Timura Subhankulova fotoTimura Subhankulova foto

Sestdien, 21. novembrī, plkst.17 Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā notiks Ulda Stabulnieka piemiņas koncerts “70 gadi ar Latviju”, LA.lv pavēstīja koncerta rīkotāju pārstāve Liene Jakovļeva.

Šogad Uldim Stabulniekam apritētu 70 gadu, un, lai gan komponista jau trīs gadus vairs nav mūsu vidū, viņa dziesmas skan joprojām – gan radio un TV ierakstos, gan koncertos un klausītāju sirdīs.

Koncertā “70 gadi ar Latviju” muzicēs LU absolventu koris “Jubilate”, LU kamerorķestris, dziedātāja Ieva Akuratere un aktieris Juris Hiršs. Koncertā piedalīsies arī Cēsu 1.pamatskolas meiteņu koris “Con Anima”. Koncertu vadīs Liene Jakovļeva.

Klausītājus gaida tikšanās ar ļoti zināmām un iemīļotām Ulda Stabulnieka dziesmām, skanēs teātra mūzika, mazāk dzirdēti opusi, kā arī daļas no Antonio Vivaldi kantātes “Gloria”, kā arī koncerta dienā LU vestibilā varēs apskatīt fotoizstādi “Uldim Stabulniekam 70. Balss, dvēsele, dzeja un dziesmas”.

Biļešu cena 3 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+