×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
8. septembris, 2015
Drukāt

SKARBI: Beidzoties vasarai, bērniem paņemtos mīļdzīvniekus izmet uz ielas (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Sācies mācību gads un atkal jau dzīvnieku patversmēm nākas saskarties ar cilvēku bezatbildību – sākoties vasarai bērns izlūdzies vecākiem dzīvnieku, visu vasaru nospēlējies, bet, sākoties skolas laikam, ne bērnam, ne vecākiem vairs nav laika un paņemtie dzīvnieki tiek vienkārši izmesti uz ielas, vēsta LNT raidījums “900 sekundes”.

Dzīvnieku patversmē Labās mājas šādi stāsti nav retums – šeit darbinieki ar cilvēku nežēlību un dzīvnieku ciešanām saskaras bieži.

Kā norāda patversmes vadītāja Astrīda Kārkliņa, šobrīd Latvijas dzīvnieku patversmes ir pārpildītas, jo iedzīvotāju atbildības sajūta nav tajā augstākajā līmenī. Ja vasarā, kad cilvēki bauda atvaļinājumu, mājdzīvniekus ir viegli paņemt uz vasarnīcu, taču sākoties rudenim, kad sākas skola un darbs, iepriekš paņemtie dzīvnieki kļūst par apgrūtinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tas ir normāli , jo ir apdauzīti cilvēki , kuri arī aizbraucot dzīvot uz Vāciju rīkojas tā pat , nav svarīgi kāda valsts !

  2. Nule kā tiku pie kaķenītes ap 3mēneši, prīmā zvēriņš, bet kādam nevajadzēja.
    Es domāju, ka nevajag ne čipus, neko stingrāku, tik, ja pieķer izmešanā, izraut pakaļkājas tam itkācilvēkam, jo šitā dzīvnieku izmešana ir sabiedrības spogulis, tātad mums jāmainās, un tā jau ir inteliģence un saprāts, jo vairāk pamesto, jo lielāka deģenerācija, vairāk idiotu, ak, Dievs, dziedini mūs!

    • tad paņem vēl kādu duci,lai nav jādraud cilvēkiem ar kāju izraušanu.Priekš tam tās patversmes ir lai dzīvniekiem būtu kur palikt

  3. Dusmas ir milzigas uz tik neatbildigiem cilvekiem un dzivniecinu loti zel…

Draugiem Facebook Twitter Google+