×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. oktobris, 2017
Drukāt

“Skarbi pateicu taisnību.” Kaimiņš nepiekrīt mutvārdu brīdinājumam (11)

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš piedalās Saeimas sēdē. Foto - LETASaeimas deputāts Artuss Kaimiņš piedalās Saeimas sēdē. Foto - LETA

Ētikas komisija piemēro Kaimiņam mutvārdu brīdinājumu par izteikumiem debatēs plenārsēdē
Rīga, 18.okt., LETA. Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vairākums šodien nolēma piemērot mutvārdu brīdinājumu deputātam Artusam Kaimiņam (KPV LV) par izteikumiem debatēs parlamenta plenārsēdē.
Šis jautājums tika izskatīts pēc vairāku Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas deputātu iesnieguma. Iesniegumu ar aicinājumu piemērot Kaimiņam sodu saistībā ar nepatiesiem apgalvojumiem par kolēģiem deputāti parakstījuši savā, nevis komisijas vārdā.

Diskutējot par izskatīšanas termiņa pārcelšanas, Kaimiņš Saeimas sēdē kritizēja komisiju. “Par to, ka vajadzētu publiskot ierēdņu un amatpersonu atalgojumu, mēs runājām šeit pirms kādiem sešiem mēnešiem, tagad jūs prasāt vēl divus mēnešus klāt. Ar ko jūs nodarbojaties tajā komisijā? Velns viņu zina! Notiek tāda kā laika vilkšana, lai nekādā veidā, varbūt pat šajā sasaukumā, nevarētu izdarīt tā, lai lai jebkurš nodokļu maksātājs valstī var redzēt, cik saņem konkrēta amatpersona vai ierēdnis,” teica Kaimiņš. “Es iesaku likt šai komisijai strādāt,” piebilda deputāts.

Komisijas priekšsēdētājs Sergejs Dolgopolovs (S) uzskata, ka Kaimiņa apgalvojumi, ka komisija neko nedara un mēģina novilcināt atalgojuma publiskošanas jautājuma lietu, ir meli, jo komisija strādājot pie tā, lai sakārtotu šo jomu atbilstoši prasībām.

Komisijas priekšsēdētājs vērsa uzmanību, ka jau iepriekš ir izskanējusi kritika par atsevišķu deputātu nepieklājīgām runām. “Deputātiem ir jāatbild, par ko un kā runā,” uzsvēra Dolgopolovs.

Tikmēr Kaimiņš uzskata, ka nav pārkāpis ētikas normas šajos izteikumos. Deputāts aģentūrai LEA iepriekš sacīja, ka viņam arī nav pretenziju par kolēģu iespējamu vēršanos Ētikas komisijā saistībā ar viņa izteikumiem. Viņš ir pārliecināts, ka “skarbi pateicis taisnību”.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Tiem Siles mērgļiem, vienkārši, ar domāšanu ir lielas bremzes. Kāmēr izpīpo, kāmēr mazajās alkatīgajās smadzenēs, kas rodas, paiet laiks. Kad vajag kādu likumprojektu apspriest, kas atļaus ieraut nāsīs, tad visu sapratīs un izdarīs ātri. Mērglim Dolgopolovam un pārējiem komuņagām (arī no mūsu “naciķu” rindām) ātrā pensijā jāiet. To vismaz viņi sajēdz ? Nav pusgadu bobis jāčakarē ?!

 2. Piekrītu Kaimiņam Atbildēt

  Sešu mēnešu laikā nevarēja izlemt tādu vienkāršu jautājumu??!

 3. Kaimiņš droši vien tagad jūtas nēērti, ka ievilka Saeimā Daini Liepiņu un Bondaru, kurš sačupojies ar .., Pabriku.

 4. … Kamdel vel ieliek vecos komunistus Bezabrenes Parliamentaras komisijas (seviski vel par ETIKAS), par komisijas Priekssedetajiem, ja tie strada pret patiesibu, taisnibu un pret nacionalas valsts interesem !!!

  … Kada Etika vai Morale var but svesas ideologijas izmacitai un zverasta pienemosai personai, kas vina izpratne devis tikai solijumu Satversmes ieverosanai, pec savas modes ???!!!

 5. Deputāts Kaimiņš cenšas no LR Saeimas padzīt komunismu un tā rēgu un veciem komunisti ļoti uztraucas! Brigmanis, Dolgopolovs, Reirs, Urbanovičs, utt- pa skuju taku prom!

 6. Publiskot, visu publiskot. Ko ēd, ko dzer un kur staigā. Tautai jāzin, ko dara tautas kalps!

 7. Ja es te pateikšu taisnību par kaimiņu, manu komentāru nocenzēs vai vispār izdzēsīs.

 8. Jomu jāsakārto atbilstoši tautas,nevis partiju prasībām!

 9. Patiesība kož acīs!

 10. Kam tad patīk,ja taisníbu saka acïs?Ja Kaimiñu visu laiku nespiestu pie sétas,ne tàdas vien lietas nàktu gaismà.

 11. Ha sasmējos par Dolgopolova traktējumu… Nu gluži kā vecos laikos Kompartijas stilā. Īpaši jau beigu savārstījums atbilstoši prasībām sakārtos nozari. Drīzāk jau prasības jāsakārto un pirms tā pašu ierēdniecību patīrīt. Tā domājams ka Kaimiņš neko nepareizu nepateica. Veciem komaņugām kā sirpis pa olām šī taisnība.

Draugiem Facebook Twitter Google+